SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SPEKO Šaľa s.r.o.

  • IČO36546054
  • DIČ2020191052
  • IČ DPHSK2020191052
  • NACE4687

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví 4687, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 258k € Zisk -9 086 €
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
258k €
↘ -5.1% YoY
EBITDA · 2025
1 709 €
Čistý zisk · 2025
-9 086 €
Aktíva spolu
463k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
9
Σ 485 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 99k 197k 299k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 258k € 1 709 € -9 086 € 463k € RUZ závierka
2024 272k € 10k € 3 503 € 434k € RUZ závierka
2023 260k € -9 676 € -14k € 422k € RUZ závierka
2022 206k € -12k € -20k € 436k € RUZ závierka
2021 205k € 11k € -2 817 € 462k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby258 tis. €272 tis. €260 tis. €206 tis. €205 tis. €256 tis. €
EBITDA2 tis. €10 tis. €-10 tis. €-12 tis. €11 tis. €63 tis. €
EBITDA marža0.7 %3.8 %-3.7 %-5.9 %5.1 %24.6 %
Čistý zisk-9 tis. €4 tis. €-14 tis. €-20 tis. €-3 tis. €38 tis. €
Aktíva spolu463 tis. €434 tis. €422 tis. €436 tis. €462 tis. €484 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RD
Konateľ
RNDr. Danica Sigetová
Od 2022-05-18
RD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Danica Sigetová
Od 2022-05-18
RJ
Konateľ
RNDr. José Comendeiro
Od 2004-11-15
Do 2014-04-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. José Comendeiro Konateľ 2004-11-15 2014-03-31
Peter Siget Konateľ 2002-02-18 2003-11-26
Peter Siget Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-18 2005-04-04
RNDr. Danica Sigetová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-18 2022-05-17
RNDr. Danica Sigetová Konateľ 2002-02-18 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Danica Sigetová
od 2017-09-12
Danica Sigetová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SPEKO Šaľa s.r.o.RPO
Sídlo
Diakovská 9
Vznik
2002-02-18 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36546054RPO
DIČ
2020191052FS
IČ DPH
SK2020191052 · aktívneFS
NACE
4687
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK5702000000000009344192FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 485 € celková hodnota 2025-03-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-24 Domov dôchodcov Šaľa Dodatok č.3 k zmluve o poskytovaní služieb č.32/2016 450 €
2025-03-05 Materská škola, 8. mája 2, Šaľa Dodatok č.2 k Zmluve o poskytovaní služieb č.27/2017 35 €
2017-05-23 Materská škola, Hollého 40, Šaľa Zmluva o poskytovaní služieb 6 €
2025-03-12 Materská škola, Družstevná 22, Šaľa Dodatok č.2 k zmluve o poskytovaní služieb č.23/2017 0 €
2025-03-11 Základná škola Ľudovíta Štúra, Pionierska 4, Šaľa 237/2025 Dodatok č. 1 k zmluve o poskytovaní služieb SPEKO 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SPEKO Šaľa s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36546054/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36546054/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36546054",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →