SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SECURITY - OSH, s.r.o.

  • IČO36545201
  • DIČ2020190997
  • IČ DPHSK2020190997
  • NACE8001

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Močenok, SK. Pôsobí v odvetví 8001.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
151k €
↘ -14.1% YoY
EBITDA · 2025
8 312 €
Čistý zisk · 2025
-13k €
Aktíva spolu
73k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 86/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 75k 150k 227k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 151k € 8 312 € -13k € 73k € RUZ závierka
2024 176k € 26k € 7 401 € 88k € RUZ závierka
2023 134k € -8 785 € -16k € 41k € RUZ závierka
2022 162k € 2 198 € -2 958 € 72k € RUZ závierka
2021 206k € -6 905 € -8 359 € 63k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby151 tis. €176 tis. €134 tis. €162 tis. €206 tis. €185 tis. €
EBITDA8 tis. €26 tis. €-9 tis. €2 tis. €-7 tis. €12 tis. €
EBITDA marža5.5 %14.8 %-6.6 %1.4 %-3.3 %6.4 %
Čistý zisk-13 tis. €7 tis. €-16 tis. €-3 tis. €-8 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu73 tis. €88 tis. €41 tis. €72 tis. €63 tis. €75 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Hajdák
Od 2022-06-11
MH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Hajdák
Od 2022-06-11
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Hajdáková
Od 2022-05-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Milan Hajdák Konateľ 2007-06-01
Anna Hajdáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-10-03 2022-05-17
Milan Hajdák ml. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-05-04 2022-06-10
Dagmar Vaskomjatiová Konateľ 2007-06-08 2007-06-01
Milan Hajdák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-08 2022-06-10
Anna Hajdáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-12-20 2018-10-02
Dagmar Vaskomjatiová Konateľ 2001-12-20 2007-06-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan Hajdák
od 2018-10-10 · do 2025-03-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SECURITY - OSH, s.r.o.RPO
Sídlo
Nitrianska 1258
Vznik
2001-12-20 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36545201RPO
DIČ
2020190997FS
IČ DPH
SK2020190997 · aktívneFS
NACE
8001
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Močenok
Krajina
SK
IBAN
SK1431000000004210178518FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-29 Dopravný úrad Zmluva o poskytovaní bezpečnostnej služby 130k €
2018-12-18 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Dodatok č. 9 k Zmluve o zabezpečení strážnej služby č. ZML/374/2010 4 €
2014-01-30 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o zabezpečení ochrany osobných údajov spracúvaných sprostredkovateľom 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SECURITY - OSH, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36545201/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36545201/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36545201",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →