AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 PANARA, a.s.

  • IČO36543411
  • DIČ2021588294
  • IČ DPHSK2021588294
  • NACE7210

Akciová spoločnosť, registrovaná 2001, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 7210, 10 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 143k € Zisk -1 048 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
143k €
↘ -45.4% YoY
EBITDA · 2024
548k €
Čistý zisk · 2024
-1 048 €
Aktíva spolu
10.48mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 736k €
EU projekty
1
Σ 662k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 112k 224k 340k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 143k € 548k € -1 048 € 10.48 mil. € RUZ závierka
2023 262k € 209k € 528 € 9.52 mil. € RUZ závierka
2022 309k € 121k € 7 743 € 8.42 mil. € RUZ závierka
2021 43k € 71k € 11k € 6.62 mil. € RUZ závierka
2020 109k € 11k € -40k € 1.01 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby143 tis. €262 tis. €309 tis. €43 tis. €109 tis. €208 tis. €
EBITDA548 tis. €209 tis. €121 tis. €71 tis. €11 tis. €59 tis. €
EBITDA marža383 %79.5 %39.1 %164 %10.5 %28.3 %
Čistý zisk-1 tis. €528 €8 tis. €11 tis. €-40 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu10.48 M €9.52 M €8.42 M €6.62 M €1.01 M €963 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DC
Podpredseda predstavenstva
Dipl.-Ing. Christian Zmölnig
Od 2024-12-20
IG
Člen dozorného orgánu
Ing. Günther Lehner
Od 2024-12-20
IM
Predseda predstavenstva
Ing. Miroslav Galamboš
Od 2024-12-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
prof. Ing. Ivan Hudec, PhD. Člen dozorného orgánu 2024-12-20
prof. Ing. Pavel Alexy, PhD. Člen predstavenstva 2024-12-20
Richard Christian Daimer Člen dozorného orgánu 2024-12-20
Ing. Günther Lehner Člen dozorného orgánu 2021-06-11 2025-01-16
Ing. Günther Lehner Člen dozorného orgánu 2021-06-11 2024-12-19
Richard Christian Daimer Člen dozorného orgánu 2021-06-11 2024-12-19
Richard Christian Daimer Člen dozorného orgánu 2021-06-11 2025-01-16
Dipl.-Ing. Christian Zmölnig Podpredseda predstavenstva 2021-06-10 2025-01-16
Dipl.-Ing. Christian Zmölnig Podpredseda predstavenstva 2021-06-10 2024-12-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miroslav GalambošPEP
od 2026-02-02
Pavel Alexy
od 2024-01-04
Christian Zmolnig
od 2024-01-04
Miroslav Galamboš
od 2024-01-04 · do 2026-02-02
Pavel Alexy
od 2023-01-19 · do 2024-01-04
Miroslav Galamboš
od 2023-01-19 · do 2024-01-04
Christian Zmolnig
od 2023-01-19 · do 2024-01-04
Pavel Alexy
od 2021-12-20 · do 2023-01-19
Christian Zmolnig
od 2021-12-20 · do 2023-01-19
Marcela Galambošová
od 2021-01-15 · do 2021-12-20
Miroslav Galamboš
od 2017-05-16 · do 2021-01-15
Miroslav Galamboš
od 2017-05-16 · do 2023-01-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PANARA, a.s.RPO
Sídlo
Krškanská 21
Vznik
2001-09-03 · 25 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36543411RPO
DIČ
2021588294FS
IČ DPH
SK2021588294 · aktívneFS
NACE
7210
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK0602000000003916487553FS
Bankové účty
11 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 736k € celková hodnota 2025-05-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-12-17 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Zmluva o poskytnutí stimulov pre výskum a vývoj 494k €
2020-02-21 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 469k €
2021-10-07 Agentúra na podporu výskumu a vývoja Zmluva o poskytnutí prostriedkov č. APVV-20-0193 237k €
2024-07-31 Agentúra na podporu výskumu a vývoja ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV č. APVV-23-0221 200k €
2022-11-23 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na nehnuteľnosti 185k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PANARA, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36543411/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36543411/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36543411",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →