SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HI.LA, spol. s r.o.
- IČO36543217
- DIČ2021586787
- IČ DPHSK2021586787
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Komárno, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2 944 €
Zisk -6 140 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2 944 €
↘ -72.2% YoY
EBITDA · 2025
-2 184 €
Čistý zisk · 2025
-6 140 €
Aktíva spolu
135k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 944 € | -2 184 € | -6 140 € | 135k € | RUZ závierka |
| 2024 | 11k € | 3 106 € | -490 € | 143k € | RUZ závierka |
| 2023 | 6 160 € | 5 673 € | 1 771 € | 141k € | RUZ závierka |
| 2022 | 6 880 € | 5 319 € | 1 475 € | 139k € | RUZ závierka |
| 2021 | 6 160 € | 3 998 € | -78 € | 138k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 11 tis. € | 6 tis. € | 7 tis. € | 6 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA | -2 tis. € | 3 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € | 6 tis. € |
| EBITDA marža | -74.2 % | 29.3 % | 92.1 % | 77.3 % | 64.9 % | 68.4 % |
| Čistý zisk | -6 tis. € | -490 € | 2 tis. € | 1 tis. € | -78 € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 135 tis. € | 143 tis. € | 141 tis. € | 139 tis. € | 138 tis. € | 138 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
HG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Hilda Gergely
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lajos Gergely
IL
Konateľ
Ing. Lajos Gergely
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Hilda Gergely | Konateľ | 2001-08-14 | — |
| Hilda Gergely | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-10-30 | 2021-09-29 |
| Ing. Lajos Gergely | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-10-30 | 2021-09-29 |
| Hilda Gergely | Konateľ | 2001-08-14 | 2015-10-29 |
| Hilda Gergely | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-08-14 | 2015-10-29 |
| Hilda Gergely | Konateľ | 2001-08-14 | 2003-05-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HI.LA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Hadovce 95
Vznik
2001-08-14 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36543217RPO
DIČ
2021586787FS
IČ DPH
SK2021586787 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Komárno
Krajina
SK
IBAN
SK2402000000001450778754FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-07-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno | Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta z kruhu nezamestnanosti“ podľa § 54 ods. 1 písm. a) | 14k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HI.LA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36543217/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36543217/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36543217", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →