SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PS - MOS, s.r.o.

  • IČO36542911
  • DIČ2020190909
  • IČ DPHSK2020190909
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 24 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.17mil. €
↗ +11.7% YoY
EBITDA · 2025
127k €
Čistý zisk · 2025
35k €
Aktíva spolu
1.1mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
24
Σ 1.2 mil. €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 58 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 639k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.17 mil. € 127k € 35k € 1.1 mil. € RUZ závierka
2024 1.05 mil. € 79k € 12k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2023 1.46 mil. € 116k € 11k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2022 1.76 mil. € 153k € 56k € 1.14 mil. € RUZ závierka
2021 1.64 mil. € 231k € 119k € 1.14 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.17 M €1.05 M €1.46 M €1.76 M €1.64 M €1.34 M €
EBITDA127 tis. €79 tis. €116 tis. €153 tis. €231 tis. €189 tis. €
EBITDA marža10.8 %7.6 %7.9 %8.7 %14.1 %14.1 %
Čistý zisk35 tis. €12 tis. €11 tis. €56 tis. €119 tis. €97 tis. €
Aktíva spolu1.10 M €1.23 M €1.23 M €1.14 M €1.14 M €898 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Valent
Od 2022-05-18
II
Konateľ
Ing. Igor Valent
Od 2010-03-24
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Valent
Od 2013-03-22
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Igor Valent Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-20 2013-03-21
Ján Valent Konateľ 2010-04-20 2010-03-23
Igor Valent Konateľ 2010-03-24 2013-03-21
Alexander Sabo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-12-13 2010-04-19
Ján Valent Konateľ 2007-12-13 2010-04-19
Ján Valent Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-12-13 2010-04-19
Alexander Sabo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-09-17 2007-12-12
Ján Valent Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-09-17 2007-12-12
Alexander Sabo Konateľ 2002-05-03 2010-04-19

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Igor Valent
od 2017-08-09
Igor Valent
od 2017-01-31 · do 2017-08-09
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PS - MOS, s.r.o.RPO
Sídlo
Lúčna 2
Vznik
2001-08-03 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36542911RPO
DIČ
2020190909FS
IČ DPH
SK2020190909 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK8911000000002943031864FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
24 zmlúv 1.2 mil. € celková hodnota 2026-04-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-27 Nitriansky samosprávny kraj Zmluva o dielo. 276k €
2025-04-16 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre Dodatok č. 1 176k €
2024-08-15 Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre Zmluva o dielo 156k €
2023-09-27 Obec Smolenice Zmluva o dielo „KD Smolenice - Obnova plynovej kotolne“ 74k €
2022-12-23 Mesto Hurbanovo Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. DIEL_018/2022 zo dňa 10.10.2022 65k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PS - MOS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36542911/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36542911/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36542911",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →