SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ELMONT PLUS, spol. s r.o.

  • IČO36541486
  • DIČ2020155588
  • IČ DPHSK2020155588
  • NACE4321 · Elektrická inštalácia

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Šahy, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
608k €
↗ +280.7% YoY
EBITDA · 2024
26k €
Čistý zisk · 2024
13k €
Aktíva spolu
350k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 111k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 221k 441k 668k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 608k € 26k € 13k € 350k € RUZ závierka
2023 160k € 31k € 16k € 532k € RUZ závierka
2022 413k € 29k € 15k € 285k € RUZ závierka
2021 344k € -123k € -139k € 247k € RUZ závierka
2020 298k € -23k € -45k € 430k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby608 tis. €160 tis. €413 tis. €344 tis. €298 tis. €245 tis. €
EBITDA26 tis. €31 tis. €29 tis. €-123 tis. €-23 tis. €-17 tis. €
EBITDA marža4.2 %19.3 %6.9 %-35.8 %-7.8 %-6.8 %
Čistý zisk13 tis. €16 tis. €15 tis. €-139 tis. €-45 tis. €-40 tis. €
Aktíva spolu350 tis. €532 tis. €285 tis. €247 tis. €430 tis. €425 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anežka Ľachká
Od 2003-06-06
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Ľachký
Od 2003-06-06
Konateľ
Pavol Ľachký
Od 2001-05-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Anežka Ľachká Konateľ 2001-05-02 2016-11-22
Anežka Ľachká Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-05-02 2003-06-05
Anežka Ľachká Konateľ 2001-05-02 2021-09-07
Anežka Ľachká Konateľ 2001-05-02 2021-08-13
Anežka Ľachká Konateľ 2001-05-02 2003-06-05
Pavol Ľachký Konateľ 2001-05-02 2016-11-22
Pavol Ľachký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-05-02 2003-06-05
Pavol Ľachký Konateľ 2001-05-02 2003-06-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Ľachký
od 2017-07-13 · do 2019-02-18
Anežka Ľahká
od 2017-07-13 · do 2019-02-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ELMONT PLUS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
M.M. Hodžu 23
Vznik
2001-05-02 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36541486RPO
DIČ
2020155588FS
IČ DPH
SK2020155588 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šahy
Krajina
SK
IBAN
SK2709000000000221265926FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 111k € celková hodnota 2024-08-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-03-21 Spojená škola, Ľudovíta Štúra 155, Dudince Zmluva o dielo v zmysle §-u 536 a následných Obchodného zákonníka 38k €
2024-08-05 Mesto Dudince Zmluva o dielo 33k €
2024-08-05 Spojená škola, Ľudovíta Štúra 155, Dudince Zmluva o dielo v zmysle §-u 536 a následných Obchodného zákonníka 33k €
2013-05-22 Finančné riaditeľstvo SR Zmluva o dielo č. 3/2013 9 588 €
2024-07-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 7 722 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ELMONT PLUS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36541486/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36541486/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36541486",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →