SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ALNA, spol. s r.o.

  • IČO36541362
  • DIČ2020148999
  • IČ DPHSK2020148999
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Rišňovce, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 249k € Zisk 14k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
249k €
↘ -13.9% YoY
EBITDA · 2024
54k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
229k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 271 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 140k 280k 424k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 249k € 54k € 14k € 229k € RUZ závierka
2023 289k € 12k € -18k € 230k € RUZ závierka
2022 334k € 29k € -6 059 € 253k € RUZ závierka
2021 385k € 36k € 4 112 € 258k € RUZ závierka
2020 345k € 27k € -5 953 € 280k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby249 tis. €289 tis. €334 tis. €385 tis. €345 tis. €353 tis. €
EBITDA54 tis. €12 tis. €29 tis. €36 tis. €27 tis. €25 tis. €
EBITDA marža21.6 %4 %8.8 %9.4 %7.8 %7 %
Čistý zisk14 tis. €-18 tis. €-6 tis. €4 tis. €-6 tis. €-9 tis. €
Aktíva spolu229 tis. €230 tis. €253 tis. €258 tis. €280 tis. €277 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ES
Konateľ
Eva Sečányová
Od 2022-05-23
ES
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Sečányová
Od 2022-05-23
ES
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Sečányová
Od 2009-12-16
Do 2022-05-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eva Sečányová Konateľ 2001-04-24 2022-05-22
Eva Sečányová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-04-24 2009-12-15

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Eva Sečányová
od 2024-08-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ALNA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
225
Vznik
2001-04-24 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36541362RPO
DIČ
2020148999FS
IČ DPH
SK2020148999 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Rišňovce
Krajina
SK
IBAN
SK4509000000000282134460FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-02-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-25 Obec Rovinka Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALNA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36541362/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36541362/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36541362",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →