SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BOMBOVO, cestovná kancelária, s.r.o.
- IČO36539961
- DIČ2020152937
- IČ DPHSK2020152937
- NACE7912 · Čin.cestov.kancelárií
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Čin.cestov.kancelárií, 61 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.15 mil. €
Zisk 27k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.15mil. €
↘ -24.6% YoY
EBITDA · 2025
73k €
Čistý zisk · 2025
27k €
Aktíva spolu
929k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
61
Σ 325k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.15 mil. € | 73k € | 27k € | 929k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.53 mil. € | 79k € | 45k € | 378k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.37 mil. € | -4 208 € | -40k € | 273k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.03 mil. € | 60k € | 23k € | 255k € | RUZ závierka |
| 2021 | 378k € | 33k € | 14k € | 153k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.15 M € | 1.53 M € | 1.37 M € | 1.03 M € | 378 tis. € | 501 tis. € |
| EBITDA | 73 tis. € | 79 tis. € | -4 tis. € | 60 tis. € | 33 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA marža | 6.3 % | 5.2 % | -0.3 % | 5.8 % | 8.8 % | 5.2 % |
| Čistý zisk | 27 tis. € | 45 tis. € | -40 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 929 tis. € | 378 tis. € | 273 tis. € | 255 tis. € | 153 tis. € | 136 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Jana Hronská
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Patrícia Mlyneková
MP
Konateľ
Mgr. Patrícia Mlyneková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Hana Páneková | Konateľ | 2022-09-12 | 2025-12-22 |
| Mgr. Hana Páneková | Konateľ | 2022-09-12 | 2025-12-15 |
| Ing. Andrej Hronský | Konateľ | 2014-09-25 | 2025-09-01 |
| Ing. Andrej Hronský | Konateľ | 2014-09-25 | 2025-09-04 |
| Ing. Rudolf Lukačka | Konateľ | 2014-09-25 | 2022-10-03 |
| Ing. Rudolf Lukačka | Konateľ | 2014-09-25 | 2022-09-12 |
| PaedDr. Štefan Šušlík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-08-16 | 2016-08-31 |
| Mgr. Patrícia Mlyneková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-05-20 | 2022-05-22 |
| PaedDr. Dana Šušlíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-05-20 | 2016-08-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
BOMBOVO, cestovná kancelária, s.r.o.RPO
Sídlo
Široká 5049/24
Vznik
2001-01-30 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36539961RPO
DIČ
2020152937FS
IČ DPH
SK2020152937 · aktívneFS
NACE
7912 · Čin.cestov.kancelárií
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK9256000000000834623001FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-07-01 | Základná škola s materskou školou Odborárska | Škola v prírode Horský hotel Lomy, Horná Ves | 18k € |
| 2023-02-06 | Základná škola Černyševského | zmluva o obstaraní zájazdu | 15k € |
| 2022-04-26 | Základná škola, Nábrežie mládeže 5, Nitra | zmluva o obstaraní zájazdu č. 23938 | 14k € |
| 2022-10-12 | ZŠ, SNP 5, Šurany | Zmluva o obstaraní zájazdu | 14k € |
| 2025-09-02 | Základná škola s materskou školou Odborárska | škola v prírode 1.stupeň ZŠ | 13k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BOMBOVO, cestovná kancelária, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36539961/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36539961/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36539961", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →