SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RB MONT, spol. s r.o.

  • IČO36538493
  • DIČ2020152992
  • IČ DPHSK2020152992
  • NACE4730 · Maloobch.s pohon.látkami

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Močenok, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s pohon.látkami, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
981k €
↘ -5.6% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
-848 €
Aktíva spolu
342k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 150 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 414k 827k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 981k € 22k € -848 € 342k € RUZ závierka
2024 1.04 mil. € 24k € 1 654 € 334k € RUZ závierka
2023 1.11 mil. € 33k € 13k € 358k € RUZ závierka
2022 1.14 mil. € 4 728 € -9 047 € 312k € RUZ závierka
2021 837k € 10k € 3 086 € 216k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby981 tis. €1.04 M €1.11 M €1.14 M €837 tis. €692 tis. €
EBITDA22 tis. €24 tis. €33 tis. €5 tis. €10 tis. €8 tis. €
EBITDA marža2.2 %2.3 %3 %0.4 %1.2 %1.2 %
Čistý zisk-848 €2 tis. €13 tis. €-9 tis. €3 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu342 tis. €334 tis. €358 tis. €312 tis. €216 tis. €168 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ŠR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Rábek
Od 2023-03-04
ŠR
Konateľ
Štefan Rábek
Od 2022-05-18
ŠR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Rábek
Od 2007-09-29
Do 2023-03-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Bicek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-09-25 2007-09-28
Štefan Rábek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-09-25 2007-09-28
Ing. Peter Bicek Konateľ 2000-11-10 2003-10-20
Ing. Peter Bicek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-11-10 2002-09-24
Štefan Rábek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-11-10 2002-09-24
Štefan Rábek Konateľ 2000-11-10 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RB MONT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Ľudovíta Štúra 1570
Vznik
2000-11-10 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36538493RPO
DIČ
2020152992FS
IČ DPH
SK2020152992 · aktívneFS
NACE
4730 · Maloobch.s pohon.látkami
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Močenok
Krajina
SK
IBAN
SK3702000000001612705858FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 150 € celková hodnota 2022-04-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-04-25 Slovenský pozemkový fond Zmluva o zriadení vecného bremena č. 01077/2022-PKZO-B40033/22.00 RB MONT, spol. s r.o., k.ú. Močenok 150 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RB MONT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36538493/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36538493/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36538493",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →