SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ALUKOV, spol. s r.o.

  • IČO36538248
  • DIČ2020137856
  • IČ DPHSK2020137856
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Topoľčany, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.27 mil. € Zisk 28k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.27mil. €
↘ -7.0% YoY
EBITDA · 2025
182k €
Čistý zisk · 2025
28k €
Aktíva spolu
2.13mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.27 mil. € 182k € 28k € 2.13 mil. € RUZ závierka
2024 2.44 mil. € 139k € 15k € 2.21 mil. € RUZ závierka
2023 2.39 mil. € 136k € 9 629 € 2.09 mil. € RUZ závierka
2022 4.5 mil. € 295k € 119k € 2.23 mil. € RUZ závierka
2021 4.3 mil. € 292k € 116k € 2.82 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.27 M €2.44 M €2.39 M €4.50 M €4.30 M €2.98 M €
EBITDA182 tis. €139 tis. €136 tis. €295 tis. €292 tis. €223 tis. €
EBITDA marža8 %5.7 %5.7 %6.6 %6.8 %7.5 %
Čistý zisk28 tis. €15 tis. €10 tis. €119 tis. €116 tis. €80 tis. €
Aktíva spolu2.13 M €2.21 M €2.09 M €2.23 M €2.82 M €1.86 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jan Zitko
Od 2025-01-16
JZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jindřich Záhumenský
Od 2022-04-08
JZ
Konateľ
Jindřich Záhumenský
Od 2010-04-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jan Zitko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-04-08 2025-01-15
Jindřich Záhumenský Konateľ 2010-04-10 2022-04-07
Jindřich Záhumenský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-10 2022-04-07
Jan Zitko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-14 2022-04-07
Jindřich Záhumenský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-14 2010-04-09
Jan Zitko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-26 2009-05-13
Jindřich Záhumenský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-10-26 2009-05-13
Jindřich Záhumenský Konateľ 2000-10-26 2010-04-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ALUKOV, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Dopravná 3969
Vznik
2000-10-26 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36538248RPO
DIČ
2020137856FS
IČ DPH
SK2020137856 · aktívneFS
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčany
Krajina
SK
IBAN
SK0775000000004001979845FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-12-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-12-19 SOŠ techniky a služieb Dohoda o vykonávaní odbornej praxe žiakov 0 €
2024-12-19 SOŠ techniky a služieb Dohoda o vykonávaní odbornej praxe žiakov 0 €
2020-05-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany Dohoda číslo 20/18/54E/993 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-05-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany Dohoda číslo 20/18/54E/991 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALUKOV, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36538248/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36538248/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36538248",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →