SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Heraldik Slovakia s. r. o.

  • IČO36536318
  • DIČ2020155027
  • IČ DPHSK2020155027
  • NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.55mil. €
↗ +2.2% YoY
EBITDA · 2024
379k €
Čistý zisk · 2024
85k €
Aktíva spolu
1.67mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 567k €
EU projekty
1
Σ 630k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 678k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.55 mil. € 379k € 85k € 1.67 mil. € RUZ závierka
2023 1.52 mil. € 236k € 69k € 1.74 mil. € RUZ závierka
2022 1.87 mil. € 280k € 152k € 1.09 mil. € RUZ závierka
2021 1.14 mil. € 119k € 25k € 701k € RUZ závierka
2020 880k € -56k € -109k € 324k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.55 M €1.52 M €1.87 M €1.14 M €880 tis. €1.28 M €
EBITDA379 tis. €236 tis. €280 tis. €119 tis. €-56 tis. €163 tis. €
EBITDA marža24.4 %15.5 %15 %10.4 %-6.4 %12.8 %
Čistý zisk85 tis. €69 tis. €152 tis. €25 tis. €-109 tis. €88 tis. €
Aktíva spolu1.67 M €1.74 M €1.09 M €701 tis. €324 tis. €469 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Klčo
Od 2023-01-10
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radomila Klčová
Od 2023-01-10
RK
Konateľ
Radomila Klčová
Od 2008-05-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miloš Klčo Konateľ 2003-06-24
Radomila Klčová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-24 2023-01-09
Miloš Klčo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-25 2023-01-09
Miroslav Paška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-25 2008-05-23
Miroslav Vidlička Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-25 2008-05-23
Miloš Klčo Konateľ 2003-06-24 2022-05-16
Miroslav Paška Konateľ 2003-06-24 2008-05-23
Miroslav Paška Konateľ 2003-06-24 2008-05-14
Miroslav Vidlička Konateľ 2003-06-24 2008-05-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miloš Klčo
od 2022-04-14
Radomila Klčová
od 2022-04-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Heraldik Slovakia s. r. o.RPO
Sídlo
Jilemnického 676/14
Vznik
2000-05-04 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36536318RPO
DIČ
2020155027FS
IČ DPH
SK2020155027 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK5209000000000274744680FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 567k € celková hodnota 2024-03-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-03-13 Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 284k €
2022-05-17 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 284k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Heraldik Slovakia s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36536318/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36536318/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36536318",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →