SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AB-COM, s.r.o.

  • IČO36530786
  • DIČ2020137504
  • IČ DPHSK2020137504
  • NACE9510

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Topoľčany, SK. Pôsobí v odvetví 9510, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.7 mil. € Zisk 64k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.7mil. €
↗ +27.9% YoY
EBITDA · 2024
131k €
Čistý zisk · 2024
64k €
Aktíva spolu
2.08mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 15k €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.7 mil. € 131k € 64k € 2.08 mil. € RUZ závierka
2023 2.89 mil. € 86k € 2 767 € 2.14 mil. € RUZ závierka
2022 2.73 mil. € 252k € 119k € 2.25 mil. € RUZ závierka
2021 3.17 mil. € 175k € 23k € 2.36 mil. € RUZ závierka
2020 4.3 mil. € 255k € 80k € 2.3 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.70 M €2.89 M €2.73 M €3.17 M €4.30 M €4.62 M €
EBITDA131 tis. €86 tis. €252 tis. €175 tis. €255 tis. €490 tis. €
EBITDA marža3.5 %3 %9.2 %5.5 %5.9 %10.6 %
Čistý zisk64 tis. €3 tis. €119 tis. €23 tis. €80 tis. €321 tis. €
Aktíva spolu2.08 M €2.14 M €2.25 M €2.36 M €2.30 M €2.48 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Masaryk
Od 2022-02-11
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Bobocký
Od 2007-12-21
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Masaryk
Od 2001-08-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Božik Konateľ 2012-04-11 2012-02-17
Ing. Juraj Masaryk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-20 2022-02-10
Ing. Miroslav Bobocký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-20 2022-02-10
Peter Božik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-20 2012-04-10
Ing. Miroslav Bobocký Konateľ 2007-12-21 2015-09-23
Adrián Oravec Konateľ 2007-08-16 2007-12-21
Adrián Oravec Konateľ 2007-08-16 2008-01-10
Adrián Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-16 2008-01-10
Ing. Juraj Masaryk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-08-16 2009-11-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Masaryk
od 2023-09-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AB-COM, s.r.o.RPO
Sídlo
M. Rázusa 4795
Vznik
1999-02-09 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36530786RPO
DIČ
2020137504FS
IČ DPH
SK2020137504 · aktívneFS
NACE
9510
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčany
Krajina
SK
IBAN
CZ6603000000000182254625FS
Bankové účty
8 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 15k € celková hodnota 2025-09-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-09-11 Slovenská inovačná a energetická agentúra* ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI 15k €
2025-05-06 Obec Jacovce Darovacia zmluva 500 €
2024-05-31 Obec Jacovce Darovacia zmluva 0 €
2020-06-01 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany Dohoda číslo 20/18/54E/1427 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2015-10-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe podľa § 51 zákona 5/2004 Z.z.o službách zamestnanosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AB-COM, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36530786/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36530786/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36530786",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 1d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →