SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RAVENA, s.r.o.

  • IČO36519570
  • DIČ2020145941
  • IČ DPHSK2020145941
  • NACE0121 · Pestov.hrozna

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Topoľčianky, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.hrozna, 17 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 65/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.33 mil. € Zisk -574k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.33mil. €
↘ -17.5% YoY
EBITDA · 2024
-33k €
Čistý zisk · 2024
-574k €
Aktíva spolu
8.68mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
17
Σ 545k €
Kredit
C· 65/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 18 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
65 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 657k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.33 mil. € -33k € -574k € 8.68 mil. € RUZ závierka
2023 1.61 mil. € 525k € 11k € 9.17 mil. € RUZ závierka
2022 1.81 mil. € 461k € 9 658 € 8.58 mil. € RUZ závierka
2021 1.39 mil. € 419k € 1 914 € 8.49 mil. € RUZ závierka
2020 1.37 mil. € 423k € 3 128 € 8.83 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.33 M €1.61 M €1.81 M €1.39 M €1.37 M €1.20 M €
EBITDA-33 tis. €525 tis. €461 tis. €419 tis. €423 tis. €403 tis. €
EBITDA marža-2.5 %32.6 %25.5 %30.1 %30.9 %33.7 %
Čistý zisk-574 tis. €11 tis. €10 tis. €2 tis. €3 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu8.68 M €9.17 M €8.58 M €8.49 M €8.83 M €8.54 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Lumnitzerová
Od 2025-02-26
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Strieženec
Od 2025-02-26
IK
Konateľ
Ing. Karol Lumnitzer
Od 2022-11-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Viktor Strieženec Konateľ 2022-11-25
Ing. Milan Waldner Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20
Vladimír Kukla Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20
Ing. Milan Waldner Konateľ 2022-11-12 2022-10-31
Ing. Vladimír Strieženec Konateľ 2022-11-12 2022-10-31
Ing. Karol Kríž Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20 2025-02-25
Ing. Milan Waldner Konateľ 2022-05-20 2022-11-11
Ing. Vladimír Strieženec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20 2025-02-25
Ing. Vladimír Strieženec Konateľ 2022-05-20 2022-11-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Mária Lumnitzerová
od 2026-02-11
Vladimír Strieženec
od 2026-02-11
Vladimír Kukla
od 2017-08-08
Milan Waldner
od 2017-08-08
Vladimír Strieženec
od 2023-02-28 · do 2026-02-11
Karol Kríž
od 2017-08-08 · do 2026-02-11
Vladimír Strieženec
od 2017-08-08 · do 2023-02-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RAVENA, s.r.o.RPO
Sídlo
Cintorínska 31
Vznik
1997-04-11 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36519570RPO
DIČ
2020145941FS
IČ DPH
SK2020145941 · aktívneFS
NACE
0121 · Pestov.hrozna
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčianky
Krajina
SK
IBAN
SK5475000000000226910883FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
17 zmlúv 545k € celková hodnota 2025-08-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-03-02 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č.064NR070021 677k €
2023-02-17 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí štátnej pomoci 144k €
2024-06-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRR2024/00307 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu 120k €
2012-04-27 Národný žrebčín Topoľčianky, š.p. Zmluva o prevode vlastníctva hmotného majetku štátu v správe štátneho podniku v zakladateľskej pôsobnosti Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky 102k €
2015-05-29 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. NR02737 64k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RAVENA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36519570/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36519570/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36519570",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →