SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KAMAX Tools s.r.o.
- IČO36516112
- DIČ2022206318
- IČ DPHSK2022206318
- NACE2563
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví 2563, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
9.57 mil. €
Zisk 235k €
Zamestnanci
100–149
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
9.57mil. €
↗ +0.5% YoY
EBITDA · 2025
739k €
Čistý zisk · 2025
235k €
Aktíva spolu
12.92mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
3
Σ 40k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.57 mil. € | 739k € | 235k € | 12.92 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 9.52 mil. € | 899k € | 367k € | 12.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 10.92 mil. € | 1.04 mil. € | 561k € | 12.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 8.54 mil. € | 942k € | 381k € | 11.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 9.21 mil. € | 1.02 mil. € | 419k € | 10.84 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 9.57 M € | 9.52 M € | 10.92 M € | 8.54 M € | 9.21 M € | 7.74 M € |
| EBITDA | 739 tis. € | 899 tis. € | 1.04 M € | 942 tis. € | 1.02 M € | 955 tis. € |
| EBITDA marža | 7.7 % | 9.4 % | 9.5 % | 11 % | 11 % | 12.3 % |
| Čistý zisk | 235 tis. € | 367 tis. € | 561 tis. € | 381 tis. € | 419 tis. € | 352 tis. € |
| Aktíva spolu | 12.92 M € | 12.44 M € | 12.65 M € | 11.40 M € | 10.84 M € | 10.22 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Konateľ
Ing. Martina Jaščurová
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Lenart
DR
Konateľ
Dr. Reinhard Rupprecht
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dr. Reinhard Rupprecht | Konateľ | 2023-03-27 | 2025-12-19 |
| Ing. Ján Ďuraj | Konateľ | 2018-07-01 | 2025-12-22 |
| Ing. Ján Ďuraj | Konateľ | 2018-07-01 | 2025-12-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KAMAX Tools s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 3752
Vznik
2006-04-27 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36516112RPO
DIČ
2022206318FS
IČ DPH
SK2022206318 · aktívneFS
NACE
2563
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
Web
IBAN
DE06270700340712572700FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-04-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda – NP Zvyšovanie zručností zamestnancov | 40k € |
| 2013-04-24 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu č. XXI | 5 478 € |
| 2025-09-23 | Stredná odborná škola technická, Volgogradská 1, Prešov | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania | 0 € |
| 2023-02-27 | Technická univerzita v Košiciach, Fakulta výrobných technológií so sídlom v Prešove | Rámcová zmluva o vzájomnej spolupráci | 0 € |
| 2020-06-18 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KAMAX Tools s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36516112/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36516112/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36516112", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →