SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGRO - Torysa s.r.o.
- IČO36515884
- DIČ2022173703
- IČ DPHSK2022173703
- NACE0145 · Chov oviec a kôz
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Torysa, SK. Pôsobí v odvetví Chov oviec a kôz, 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
21k €
↘ -47.8% YoY
EBITDA · 2024
72k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
363k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 89k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
181 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21k € | 72k € | 14k € | 363k € | RUZ závierka |
| 2023 | 40k € | 26k € | -24k € | 438k € | RUZ závierka |
| 2022 | 60k € | -91k € | -98k € | 398k € | RUZ závierka |
| 2021 | 155k € | 48k € | 9 363 € | 333k € | RUZ závierka |
| 2020 | 113k € | 43k € | -8 071 € | 385k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 21 tis. € | 40 tis. € | 60 tis. € | 155 tis. € | 113 tis. € | 129 tis. € |
| EBITDA | 72 tis. € | 26 tis. € | -91 tis. € | 48 tis. € | 43 tis. € | 150 tis. € |
| EBITDA marža | 340.2 % | 65.6 % | -152 % | 30.8 % | 37.9 % | 116.8 % |
| Čistý zisk | 14 tis. € | -24 tis. € | -98 tis. € | 9 tis. € | -8 tis. € | 69 tis. € |
| Aktíva spolu | 363 tis. € | 438 tis. € | 398 tis. € | 333 tis. € | 385 tis. € | 414 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miriam Ištoňová
VI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Viliam Ištoňa
MI
Konateľ
Miriam Ištoňová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Albín Angelovič | Konateľ | 2006-04-21 | 2022-11-18 |
| Albín Angelovič | Konateľ | 2006-04-21 | 2022-12-16 |
| Albín Angelovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-21 | 2022-12-16 |
| Miriam Ištoňová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-21 | 2022-05-25 |
| Viliam Ištoňa | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-21 | 2022-05-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Viliam Ištoňa
Miriam Ištoňová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AGRO - Torysa s.r.o.RPO
Sídlo
335
Vznik
2006-04-21 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36515884RPO
DIČ
2022173703FS
IČ DPH
SK2022173703 · aktívneFS
NACE
0145 · Chov oviec a kôz
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Torysa
Krajina
SK
IBAN
SK2302000000002162005858FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-12-06 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 35/2021/OV | 24k € |
| 2022-12-05 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/01890 o poskytnutí dotácie na sucho | 16k € |
| 2022-10-19 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPZ2022/02046 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 10k € |
| 2021-12-10 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DZN06706 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 9 183 € |
| 2012-10-05 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | zmluva o poskytnutí služby 9844/2012/VDJ | 8 173 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRO - Torysa s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36515884/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36515884/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36515884", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →