SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 APOLONIA - centrum prevencie a liečby s.r.o.
- IČO36515043
- DIČ2022181887
- NACE8623 · Zubná lekárska prax
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Vranov nad Topľou, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
130k €
↘ -12.1% YoY
EBITDA · 2025
21k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
218k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
14
Σ 10k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130k € | 21k € | 11k € | 218k € | RUZ závierka |
| 2024 | 148k € | 35k € | 24k € | 224k € | RUZ závierka |
| 2023 | 116k € | 28k € | 21k € | 184k € | RUZ závierka |
| 2022 | 162k € | 56k € | 34k € | 233k € | RUZ závierka |
| 2021 | 145k € | 27k € | 9 446 € | 191k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 130 tis. € | 148 tis. € | 116 tis. € | 162 tis. € | 145 tis. € | 149 tis. € |
| EBITDA | 21 tis. € | 35 tis. € | 28 tis. € | 56 tis. € | 27 tis. € | 47 tis. € |
| EBITDA marža | 16.2 % | 24 % | 24 % | 34.4 % | 18.6 % | 31.6 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | 24 tis. € | 21 tis. € | 34 tis. € | 9 tis. € | 25 tis. € |
| Aktíva spolu | 218 tis. € | 224 tis. € | 184 tis. € | 233 tis. € | 191 tis. € | 181 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Erik Korekáč
ME
Konateľ
MUDr. Erik Korekáč
ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Erika Korekáčová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| MUDr. Ján Korekáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-06 | 2023-11-29 |
| MUDr. Erika Korekáčová | Konateľ | 2006-03-25 | 2023-10-30 |
| MUDr. Erika Korekáčová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-25 | 2022-10-05 |
| MUDr. Erika Korekáčová | Konateľ | 2006-03-25 | 2023-11-29 |
| MUDr. Erik Korekáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-25 | 2022-10-05 |
| MUDr. Erik Korekáč | Konateľ | 2006-03-25 | 2022-10-05 |
| MUDr. Ján Korekáč | Konateľ | 2006-03-25 | 2023-11-29 |
| MUDr. Ján Korekáč | Konateľ | 2006-03-25 | 2023-10-30 |
| MUDr. Ján Korekáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-25 | 2022-10-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
APOLONIA - centrum prevencie a liečby s.r.o.RPO
Sídlo
Ul. Dobrianskeho 2656
Vznik
2006-03-25 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36515043RPO
DIČ
2022181887FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Vranov nad Topľou
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-05-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | Dohoda - Právo na prvé zamestnanie | 6 369 € |
| 2022-03-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 3 955 € |
| 2023-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 165 € |
| 2025-06-24 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
APOLONIA - centrum prevencie a liečby s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36515043/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36515043/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36515043", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →