SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ASTRA VENDING, s.r.o.

  • IČO36512630
  • DIČ2022120298
  • IČ DPHSK2022120298
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
590k €
↗ +0.8% YoY
EBITDA · 2024
84k €
Čistý zisk · 2024
3 654 €
Aktíva spolu
1.27mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
9
Σ 18k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 214k 428k 649k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 590k € 84k € 3 654 € 1.27 mil. € RUZ závierka
2023 585k € 82k € 29k € 1.09 mil. € RUZ závierka
2022 501k € 16k € -30k € 928k € RUZ závierka
2021 414k € 47k € 14k € 1000k € RUZ závierka
2020 371k € 1 567 € -57k € 964k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby590 tis. €585 tis. €501 tis. €414 tis. €371 tis. €427 tis. €
EBITDA84 tis. €82 tis. €16 tis. €47 tis. €2 tis. €35 tis. €
EBITDA marža14.3 %14 %3.2 %11.4 %0.4 %8.2 %
Čistý zisk4 tis. €29 tis. €-30 tis. €14 tis. €-57 tis. €-29 tis. €
Aktíva spolu1.27 M €1.09 M €928 tis. €1 000 tis. €964 tis. €986 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Matúš Hlohin
Od 2023-12-09
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Drahomíra Hlohinová
Od 2022-05-26
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Hlohin
Od 2022-05-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Matúš Hlohin Konateľ 2016-12-22
Ing. Drahomíra Hlohinová Konateľ 2006-01-24
Ing. František Hlohin Konateľ 2006-01-24
Matúš Hlohin Konateľ 2016-12-22 2023-12-08
Ing. Drahomíra Hlohinová Konateľ 2006-01-24 2015-03-09
Ing. Drahomíra Hlohinová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-01-24 2022-05-25
Ing. František Hlohin Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-01-24 2022-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ASTRA VENDING, s.r.o.RPO
Sídlo
Krížna 1
Vznik
2006-01-24 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36512630RPO
DIČ
2022120298FS
IČ DPH
SK2022120298 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002941256760FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 18k € celková hodnota 2026-02-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-08-07 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtu MK SR č. MK-8075/2015/1.1 20k €
2018-07-18 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtu MK SR č. MK-2581/2018/1.1 18k €
2021-07-13 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o poskytnutí dotácie 15k €
2019-08-22 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtu MK SR č. MK-3968/2019/1.1 15k €
2014-06-25 Ministerstvo kultúry SR Zmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtu MK SR č. MK-89/2014/1.1 10k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ASTRA VENDING, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36512630/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36512630/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36512630",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →