🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Ľubovňa · SK

ŠTELKA, spol. s r.o.

IČO36511714DIČ2022100674IČ DPHSK2022100674NACE2370 · Rezanie kameňaEST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 32 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
173k €
↗ +3.6% YoY
EBITDA · 2025
10k €
Čistý zisk · 2025
-5 618 €
Aktíva spolu
56k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 12k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŠTELKA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 63k 125k 190k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 173k € 10k € -5 618 € 56k € RUZ závierka
2024 167k € -37 € -15k € 57k € RUZ závierka
2023 155k € 11k € -139 € 62k € RUZ závierka
2022 137k € 3 187 € -7 388 € 33k € RUZ závierka
2021 116k € 14k € 5 721 € 31k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby173 tis. €167 tis. €155 tis. €137 tis. €116 tis. €131 tis. €
EBITDA10 tis. €-37 €11 tis. €3 tis. €14 tis. €9 tis. €
EBITDA marža6 %-0 %7.3 %2.3 %11.8 %7.1 %
Čistý zisk-6 tis. €-15 tis. €-139 €-7 tis. €6 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu56 tis. €57 tis. €62 tis. €33 tis. €31 tis. €42 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 12k € celková hodnota 2023-02-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-09-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti v rámci NP"Praxou k zamestnaniu" 5 854 €
2017-10-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa Dohoda o o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) 5 192 €
2023-02-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 4 279 €
2022-03-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR 3 955 €
2021-03-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov chránenej dielne alebo chráneného pracoviska a na úhradu nákladov na dopravu zamestnancov podľa § 60 ods. 2 zákona č. 5 /2004 Z. z. o službách zamestnanosti 3 704 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Štelmach
Od 2022-05-22
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Štelmach
Od 2022-05-22
Konateľ
Marek Štelmach
Od 2016-04-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Štelmach Konateľ 2016-04-07
Marek Štelmach Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-08-06 2022-05-21
Peter Štelmach Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-08-06 2022-05-21
Marek Štelmach Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-22 2016-08-05
Mária Štelmachová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-22 2016-08-05
Peter Štelmach Konateľ 2005-12-22 2016-08-05
Peter Štelmach Konateľ 2005-12-22 2016-04-07
Peter Štelmach Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-22 2016-08-05
Peter Štelmach st. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-22 2016-08-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ŠTELKA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
666
Vznik
2005-12-22 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36511714RPO
DIČ
2022100674FS
IČ DPH
SK2022100674 · aktívneFS
NACE
2370 · Rezanie kameňa
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Nová Ľubovňa
Krajina
SK
IBAN
SK8475000000004027477528FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36511714/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36511714/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36511714",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.