SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Tatramoto s.r.o.

  • IČO36505803
  • DIČ2022002367
  • IČ DPHSK2022002367
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Svit, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
466k €
↘ -0.4% YoY
EBITDA · 2025
-267 €
Čistý zisk · 2025
-16k €
Aktíva spolu
269k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 86/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 354k 709k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 466k € -267 € -16k € 269k € RUZ závierka
2024 468k € 12k € -356 € 317k € RUZ závierka
2023 767k € 14k € 2 346 € 286k € RUZ závierka
2022 976k € 56k € 39k € 321k € RUZ závierka
2021 692k € 34k € 21k € 283k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby466 tis. €468 tis. €767 tis. €976 tis. €692 tis. €676 tis. €
EBITDA-267 €12 tis. €14 tis. €56 tis. €34 tis. €19 tis. €
EBITDA marža-0.1 %2.7 %1.8 %5.8 %4.9 %2.7 %
Čistý zisk-16 tis. €-356 €2 tis. €39 tis. €21 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu269 tis. €317 tis. €286 tis. €321 tis. €283 tis. €246 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JD
Konateľ
Jakub Dulovič
Od 2024-03-01
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Peter Jambrich
Od 2022-05-26
ŽD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Žaneta Dulovičová
Od 2022-05-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Peter Jambrich Konateľ 2005-05-17
Mgr. Peter Jambrich Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-06-04 2022-05-25
Žaneta Dulovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-20 2022-05-25
Ing. Dušan Dulovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-01-18 2010-04-19
Mgr. Peter Jambrich Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-01-18 2019-06-03
František Hozza Konateľ 2005-05-17 2006-01-17
František Hozza Konateľ 2005-05-17 2005-11-30
František Hozza Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-17 2006-01-17
Ing. Dušan Dulovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-17 2006-01-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Tatramoto s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 847/45
Vznik
2005-05-17 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36505803RPO
DIČ
2022002367FS
IČ DPH
SK2022002367 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Svit
Krajina
SK
IBAN
SK3702000000001995435751FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-07-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a zákona č. 5/2004 Z. z. 5 028 €
2014-12-02 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Tatramoto s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36505803/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36505803/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36505803",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →