SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FY LIME EN, s.r.o.

  • IČO36505510
  • DIČ2022003764
  • IČ DPHSK2022003764
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Krásna Lúka, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 77/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.03mil. €
↗ +11.3% YoY
EBITDA · 2024
101k €
Čistý zisk · 2024
1 205 €
Aktíva spolu
802k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 40 €
Kredit
B· 77/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 469 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
77 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 400k 800k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.03 mil. € 101k € 1 205 € 802k € RUZ závierka
2023 922k € 55k € -59k € 761k € RUZ závierka
2022 1.1 mil. € 121k € 28k € 656k € RUZ závierka
2021 846k € 15k € -53k € 474k € RUZ závierka
2020 816k € 43k € -31k € 563k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.03 M €922 tis. €1.10 M €846 tis. €816 tis. €866 tis. €
EBITDA101 tis. €55 tis. €121 tis. €15 tis. €43 tis. €52 tis. €
EBITDA marža9.8 %6 %11 %1.8 %5.3 %6.1 %
Čistý zisk1 tis. €-59 tis. €28 tis. €-53 tis. €-31 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu802 tis. €761 tis. €656 tis. €474 tis. €563 tis. €473 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bernardína Novýsedláková
Od 2022-06-28
EN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Emil Novýsedlák
Od 2022-06-28
BN
Konateľ
Bernardína Novýsedláková
Od 2005-05-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Emil Novýsedlák Konateľ 2005-05-15
Emil Novysedlák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26 2022-06-27
Bernardína Novysedláková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-15 2022-06-27
Bernardína Novysedláková Konateľ 2005-05-15 2017-06-27
Emil Novysedlák Konateľ 2005-05-15 2017-06-27
Emil Novysedlák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-15 2022-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FY LIME EN, s.r.o.RPO
Sídlo
62
Vznik
2005-05-15 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36505510RPO
DIČ
2022003764FS
IČ DPH
SK2022003764 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Krásna Lúka
Krajina
SK
IBAN
SK4709000000000503405974FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 40 € celková hodnota 2025-12-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-07-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov D O H O D A č. 17/37/054/284 - PZ o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a do 5 854 €
2014-05-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa §50 zákona č.5/2004 Z.z. 5 159 €
2017-03-03 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného prostriedku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a 3 764 €
2017-03-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda č. 17/37/050/23 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa § 50 3 407 €
2025-01-07 Obec Ľubotín Dar 25 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FY LIME EN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36505510/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36505510/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36505510",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →