SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 HUSŤAK H+J, s.r.o.
- IČO36505021
- DIČ2022005700
- IČ DPHSK2022005700
- NACE2822 · Výroba dvíhacích zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Stakčín, SK. Pôsobí v odvetví Výroba dvíhacích zar., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
285k €
Zisk 16k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
285k €
↗ +87.1% YoY
EBITDA · 2024
21k €
Čistý zisk · 2024
16k €
Aktíva spolu
161k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 381k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 285k € | 21k € | 16k € | 161k € | RUZ závierka |
| 2023 | 152k € | 20k € | 12k € | 149k € | RUZ závierka |
| 2022 | 62k € | -467 € | 762 € | 420k € | RUZ závierka |
| 2021 | 218k € | 67k € | 48k € | 408k € | RUZ závierka |
| 2020 | 332k € | 112k € | 81k € | 493k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 285 tis. € | 152 tis. € | 62 tis. € | 218 tis. € | 332 tis. € | 255 tis. € |
| EBITDA | 21 tis. € | 20 tis. € | -467 € | 67 tis. € | 112 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA marža | 7.2 % | 13.2 % | -0.8 % | 30.6 % | 33.6 % | 14.2 % |
| Čistý zisk | 16 tis. € | 12 tis. € | 762 € | 48 tis. € | 81 tis. € | 22 tis. € |
| Aktíva spolu | 161 tis. € | 149 tis. € | 420 tis. € | 408 tis. € | 493 tis. € | 311 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Husťak
RH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radovan Husťak
JH
Konateľ
Ján Husťak
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Renáta Jakubková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2024-04-27 | 2024-11-12 |
| Ján Husťak | Konateľ | 2005-04-28 | 2024-04-26 |
| Ján Husťak | Konateľ | 2005-04-28 | 2024-01-14 |
| Ján Husťák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-04-28 | 2024-04-26 |
| Ján Husťák | Konateľ | 2005-04-28 | 2017-06-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Radovan Husťak
Ján Husťák
Ján Husťak
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
HUSŤAK H+J, s.r.o.RPO
Sídlo
Duchnovičova 287
Vznik
2005-04-28 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36505021RPO
DIČ
2022005700FS
IČ DPH
SK2022005700 · aktívneFS
NACE
2822 · Výroba dvíhacích zar.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Stakčín
Krajina
SK
IBAN
SK3402000000002030406051FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-01-07 | Železnice Slovenskej republiky | Rámcová zmluva o dielo | 468k € |
| 2023-10-26 | Železnice Slovenskej republiky | Rámcová zmluva o poskytnutí služby | 377k € |
| 2017-09-19 | Železnice Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí služby | 195k € |
| 2014-09-19 | Železnice Slovenskej republiky | Zmluva o poskytovaní služieb | 165k € |
| 2012-09-12 | Železnice Slovenskej republiky | Oprava mostového žeriava VT 1-3 | 25k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HUSŤAK H+J, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36505021/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36505021/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36505021", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →