SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TRIOLIFT, s.r.o.
- IČO36503819
- DIČ2021987539
- IČ DPHSK2021987539
- NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Kežmarok, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
783k €
Zisk 43k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
783k €
↘ -20.0% YoY
EBITDA · 2025
88k €
Čistý zisk · 2025
43k €
Aktíva spolu
314k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
5
Σ 969 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 783k € | 88k € | 43k € | 314k € | RUZ závierka |
| 2024 | 979k € | 100k € | 52k € | 470k € | RUZ závierka |
| 2023 | 719k € | 45k € | 11k € | 113k € | RUZ závierka |
| 2022 | 394k € | 11k € | -2 471 € | 263k € | RUZ závierka |
| 2021 | 299k € | 33k € | 12k € | 225k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 783 tis. € | 979 tis. € | 719 tis. € | 394 tis. € | 299 tis. € | 292 tis. € |
| EBITDA | 88 tis. € | 100 tis. € | 45 tis. € | 11 tis. € | 33 tis. € | 43 tis. € |
| EBITDA marža | 11.3 % | 10.2 % | 6.3 % | 2.9 % | 11.2 % | 14.6 % |
| Čistý zisk | 43 tis. € | 52 tis. € | 11 tis. € | -2 tis. € | 12 tis. € | 23 tis. € |
| Aktíva spolu | 314 tis. € | 470 tis. € | 113 tis. € | 263 tis. € | 225 tis. € | 151 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anton Kall
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Kall
PK
Konateľ
Patrik Kall
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anton Kall | Konateľ | 2005-03-15 | — |
| Patrik Kall | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-04-08 | 2022-05-25 |
| Anton Kall | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-03-15 | 2022-05-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TRIOLIFT, s.r.o.RPO
Sídlo
Hradné námestie 29
Vznik
2005-03-15 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36503819RPO
DIČ
2021987539FS
IČ DPH
SK2021987539 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kežmarok
Krajina
SK
IBAN
SK1111110000001580867018FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-05-02 | Poľnonákup TATRY, a.s. | Zmluva na servis zdvíhacích zariadení | 738 € |
| 2025-01-01 | Škola umeleckého priemyslu, Slavkovská 19, Kežmarok | Dohoda o postúpení práv a prevzatí záväzkov zo servisnej zmluvy | 231 € |
| 2025-04-02 | Základná škola s materskou školou, Tajovského ulica 2764/17, Poprad | Dohoda o postupení práv a prevzatí záväzkov zo Servisnej zmluvy | 0 € |
| 2025-04-01 | Mesto Kežmarok | Dohoda o postúpení práv a prevzatí záväzkov zo servisnej zmluvy | 0 € |
| 2025-01-01 | Základná škola s materskou školou, Nižná brána 8, Kežmarok | Servisná zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRIOLIFT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36503819/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36503819/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36503819", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →