SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MEMORIX, s.r.o.
- IČO36502626
- DIČ2021944848
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 10 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
128k €
Zisk -15k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
128k €
↗ +2.4% YoY
EBITDA · 2024
-13k €
Čistý zisk · 2024
-15k €
Aktíva spolu
148k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
10
Σ 0 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 128k € | -13k € | -15k € | 148k € | RUZ závierka |
| 2023 | 125k € | 36k € | 25k € | 245k € | RUZ závierka |
| 2022 | 111k € | 19k € | 15k € | 216k € | RUZ závierka |
| 2021 | 278k € | 72k € | 54k € | 210k € | RUZ závierka |
| 2020 | 121k € | 43k € | 31k € | 148k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 128 tis. € | 125 tis. € | 111 tis. € | 278 tis. € | 121 tis. € | 124 tis. € |
| EBITDA | -13 tis. € | 36 tis. € | 19 tis. € | 72 tis. € | 43 tis. € | 47 tis. € |
| EBITDA marža | -10.5 % | 28.9 % | 16.8 % | 25.9 % | 35.9 % | 37.9 % |
| Čistý zisk | -15 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € | 54 tis. € | 31 tis. € | 35 tis. € |
| Aktíva spolu | 148 tis. € | 245 tis. € | 216 tis. € | 210 tis. € | 148 tis. € | 119 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Patrik Mihaľ
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Renáta Mihaľová
MP
Konateľ
MUDr. Patrik Mihaľ
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Renáta Mihaľová | Konateľ | 2010-02-15 | — |
| MUDr. Patrik Mihaľ | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-23 | 2022-05-25 |
| Renáta Mihaľová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-23 | 2022-05-25 |
| MUDr. Jozef Poch | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-05-12 | 2010-02-22 |
| MUDr. Jozef Poch | Konateľ | 2007-05-07 | 2010-02-22 |
| MUDr. Jozef Poch | Konateľ | 2007-05-07 | 2010-02-15 |
| MUDr. Jozef Poch | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-02-08 | 2010-02-22 |
| MUDr. Jozef Poch | Konateľ | 2005-02-08 | 2010-02-22 |
| MUDr. Jozef Poch | Konateľ | 2005-02-08 | 2010-02-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
MEMORIX, s.r.o.RPO
Sídlo
Tehelná 1654/63
Vznik
2005-02-08 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36502626RPO
DIČ
2021944848FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-05-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-07-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MEMORIX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36502626/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36502626/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36502626", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →