SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 E - Byt správa domov s.r.o.

  • IČO36502081
  • DIČ2021946388
  • IČ DPHSK2021946388
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 67/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
466k €
↗ +15.1% YoY
EBITDA · 2025
196k €
Čistý zisk · 2025
132k €
Aktíva spolu
233k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
10
Σ 1.4 mil. €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 169k 338k 512k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 466k € 196k € 132k € 233k € RUZ závierka
2024 405k € 142k € 97k € 149k € RUZ závierka
2023 366k € 113k € 80k € 147k € RUZ závierka
2022 309k € 87k € 58k € 115k € RUZ závierka
2021 289k € 75k € 46k € 129k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby466 tis. €405 tis. €366 tis. €309 tis. €289 tis. €287 tis. €
EBITDA196 tis. €142 tis. €113 tis. €87 tis. €75 tis. €74 tis. €
EBITDA marža42 %35 %30.8 %28 %25.9 %25.8 %
Čistý zisk132 tis. €97 tis. €80 tis. €58 tis. €46 tis. €38 tis. €
Aktíva spolu233 tis. €149 tis. €147 tis. €115 tis. €129 tis. €144 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Konateľ
Mgr. Mária Pustulková
Od 2024-02-01
MK
Konateľ
Michal Kolumber
Od 2024-02-01
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľubica Pustulková
Od 2022-05-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Vladimír Kolumber Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26
Ing. Ľubica Pustulková Konateľ 2005-01-26
Vladimír Kolumber Konateľ 2005-01-26
Ing. Ľubica Pustulková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-19 2022-05-25
Ing. Ľubica Pustulková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-26 2008-12-18
Ing. Ľubica Pustulková Konateľ 2005-01-26 2008-12-18
Ing. Štefan Bebej Konateľ 2005-01-26 2019-11-21
Ing. Štefan Bebej Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-26 2019-11-21
Ing. Štefan Bebej Konateľ 2005-01-26 2019-11-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
E - Byt správa domov s.r.o.RPO
Sídlo
Hraničná 5
Vznik
2005-01-26 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36502081RPO
DIČ
2021946388FS
IČ DPH
SK2021946388 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK8575000000004017318312FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 1.4 mil. € celková hodnota 2026-04-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-02-06 Štátny fond rozvoja bývania ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPUO 699k €
2025-01-16 Štátny fond rozvoja bývania Zmluva o úvere 699k €
2022-11-15 Základná škola s materskou školou, Tajovského ulica 2764/17, Poprad Dohoda o prenájme nebytového priestoru D7/22 36 €
2023-02-03 Mesto Poprad Nájomná zmluva a zmluva o refakturovaní nákladov za elektrickú energiu 35 €
2026-04-20 VPS Vysoké Tatry, s.r.o., Starý Smokovec 45, 06201 Vysoké Tatry Dodatok č. 03/2026 k zmluve č. 5327 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
E - Byt správa domov s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36502081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36502081/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36502081",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →