SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGROMELIO, s.r.o.
- IČO36502031
- DIČ2021934156
- IČ DPHSK2021934156
- NACE0812 · Prevádzka štrkovísk
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Veľký Šariš, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka štrkovísk, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.97 mil. €
Zisk 152k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.97mil. €
↘ -5.8% YoY
EBITDA · 2025
337k €
Čistý zisk · 2025
152k €
Aktíva spolu
2.1mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
4
Σ 0 €
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
5 303 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
19 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.97 mil. € | 337k € | 152k € | 2.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.09 mil. € | 135k € | -39k € | 1.66 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.15 mil. € | 128k € | -44k € | 1.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.38 mil. € | 71k € | -50k € | 1.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.19 mil. € | 240k € | 128k € | 1.71 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.97 M € | 2.09 M € | 2.15 M € | 2.38 M € | 2.19 M € | 2.06 M € |
| EBITDA | 337 tis. € | 135 tis. € | 128 tis. € | 71 tis. € | 240 tis. € | 245 tis. € |
| EBITDA marža | 17.1 % | 6.5 % | 5.9 % | 3 % | 11 % | 11.9 % |
| Čistý zisk | 152 tis. € | -39 tis. € | -44 tis. € | -50 tis. € | 128 tis. € | 127 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.10 M € | 1.66 M € | 1.70 M € | 1.70 M € | 1.71 M € | 1.57 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dominik Šitár
DŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dagmar Šitárová
JŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Šitár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Šitár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-25 | — |
| Ing. Andrea Kaľuhová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | — |
| Dominik Šitár | Konateľ | 2016-05-17 | — |
| Ján Šitár | Konateľ | 2016-05-17 | — |
| Ing. Andrea Kaľuhová | Konateľ | 2005-01-25 | — |
| Dominik Šitár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-25 | 2023-06-13 |
| Dagmar Šitárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-05-12 | 2022-08-24 |
| Michal Šitár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-05-12 | 2022-08-24 |
| Dominik Šitár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-06-07 | 2022-08-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Šitár
Dagmar Šitárová
Andrea Kaľuhová
Dominik Šitár
Ján Šitár
Ján Šitár
Andrea Kaľuhová
Ján Šitár
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AGROMELIO, s.r.o.RPO
Sídlo
Železničná 24
Vznik
2005-01-25 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36502031RPO
DIČ
2021934156FS
IČ DPH
SK2021934156 · aktívneFS
NACE
0812 · Prevádzka štrkovísk
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Veľký Šariš
Krajina
SK
IBAN
SK2611110000001481258030FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-04-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 5 438 € |
| 2016-02-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 16/37/050/2 o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania ZÚoZ podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 4 543 € |
| 2025-05-07 | Mesto Veľký Šariš, Námestie sv. Jakuba č.1 | Rámcová dohoda | 0 € |
| 2024-07-30 | Mesto Veľký Šariš, Námestie sv. Jakuba č.1 | Darovacia zmluva | 0 € |
| 2024-05-24 | Mesto Veľký Šariš, Námestie sv. Jakuba č.1 | Rámcová dohoda | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROMELIO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36502031/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36502031/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36502031", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →