SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MK MÓDA, s.r.o.
- IČO36499498
- DIČ2021907899
- IČ DPHSK2021907899
- NACE1421
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Stará Ľubovňa, SK. Pôsobí v odvetví 1421, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
390k €
Zisk -14k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
390k €
↘ -30.5% YoY
EBITDA · 2025
12k €
Čistý zisk · 2025
-14k €
Aktíva spolu
204k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
5
Σ 36k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 390k € | 12k € | -14k € | 204k € | RUZ závierka |
| 2024 | 562k € | 67k € | 37k € | 278k € | RUZ závierka |
| 2023 | 615k € | 39k € | 18k € | 217k € | RUZ závierka |
| 2022 | 491k € | 45k € | 17k € | 187k € | RUZ závierka |
| 2021 | 458k € | 50k € | 28k € | 157k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 390 tis. € | 562 tis. € | 615 tis. € | 491 tis. € | 458 tis. € | 473 tis. € |
| EBITDA | 12 tis. € | 67 tis. € | 39 tis. € | 45 tis. € | 50 tis. € | 14 tis. € |
| EBITDA marža | 3.1 % | 11.8 % | 6.4 % | 9.1 % | 10.9 % | 2.9 % |
| Čistý zisk | -14 tis. € | 37 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 28 tis. € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 204 tis. € | 278 tis. € | 217 tis. € | 187 tis. € | 157 tis. € | 128 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Magdaléna Kedová
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Róbert Keda
MK
Konateľ
Magdaléna Kedová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Róbert Keda | Konateľ | 2004-11-20 | — |
| Magdaléna Kedová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-11-20 | 2022-07-31 |
| Magdaléna Kedová | Konateľ | 2004-11-20 | 2017-06-20 |
| Mgr. Róbert Keda | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-11-20 | 2022-07-31 |
| Mgr. Róbert Keda | Konateľ | 2004-11-20 | 2017-06-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MK MÓDA, s.r.o.RPO
Sídlo
Prešovská 5/A
Vznik
2004-11-20 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36499498RPO
DIČ
2021907899FS
IČ DPH
SK2021907899 · aktívneFS
NACE
1421
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Stará Ľubovňa
Krajina
SK
IBAN
SK0502000000001925660056FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-03-05 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 10k € |
| 2024-03-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 9 418 € |
| 2023-03-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 8 558 € |
| 2022-03-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 7 909 € |
| 2014-09-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti | 7 788 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MK MÓDA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36499498/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36499498/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36499498", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →