SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 V.P. - DUBROVNÍK, s.r.o.
- IČO36497126
- DIČ2021879442
- IČ DPHSK2021879442
- NACE5630 · Služby pohostinstiev
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.29 mil. €
Zisk 318k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.29mil. €
↘ -34.1% YoY
EBITDA · 2024
469k €
Čistý zisk · 2024
318k €
Aktíva spolu
3.54mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 429 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
51 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.29 mil. € | 469k € | 318k € | 3.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.96 mil. € | 1.34 mil. € | 1.01 mil. € | 2.9 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.76 mil. € | 1.23 mil. € | 916k € | 2.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 823k € | 477k € | 298k € | 1.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.16 mil. € | 720k € | 490k € | 1.53 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.29 M € | 1.96 M € | 1.76 M € | 823 tis. € | 1.16 M € | 1.78 M € |
| EBITDA | 469 tis. € | 1.34 M € | 1.23 M € | 477 tis. € | 720 tis. € | 1.21 M € |
| EBITDA marža | 36.3 % | 68.4 % | 69.8 % | 58 % | 62.2 % | 68.1 % |
| Čistý zisk | 318 tis. € | 1.01 M € | 916 tis. € | 298 tis. € | 490 tis. € | 873 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.54 M € | 2.90 M € | 2.04 M € | 1.25 M € | 1.53 M € | 1.86 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vid Perič
IĽ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ľubomír Vasilišin
JB
Člen dozorného orgánu
Jaroslav Balovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mladen Kikič | Člen dozorného orgánu | 2018-09-28 | — |
| Vid Perič | Konateľ | 2004-09-03 | — |
| Vid Perič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-10-10 | 2022-10-10 |
| Tatiana Miková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-09-03 | 2006-03-13 |
| Vid Perič | Konateľ | 2004-09-03 | 2017-06-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
V.P. - DUBROVNÍK, s.r.o.RPO
Sídlo
Sabinovská 1
Vznik
2004-09-03 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36497126RPO
DIČ
2021879442FS
IČ DPH
SK2021879442 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK2309000000000503706136FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-22 | Mesto Sabinov | Dohoda o množstvovom zbere č. 2329501178 | 429 € |
| 2021-03-05 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 21/37/54E/1702 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B podľa §54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
V.P. - DUBROVNÍK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36497126/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36497126/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36497126", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →