SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Lekáreň pri Detskej poliklinike, s.r.o.

  • IČO36495735
  • DIČ2021874701
  • IČ DPHSK2021874701
  • NACE4773 · Lekárne

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 38k € Zisk -609 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
38k €
↘ -1.4% YoY
EBITDA · 2025
3 272 €
Čistý zisk · 2025
-609 €
Aktíva spolu
113k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 55 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 14k 28k 43k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 38k € 3 272 € -609 € 113k € RUZ závierka
2024 39k € 11k € 6 132 € 124k € RUZ závierka
2023 38k € 12k € 6 539 € 129k € RUZ závierka
2022 34k € 8 221 € 2 755 € 141k € RUZ závierka
2021 33k € 7 623 € -4 825 € 157k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby38 tis. €39 tis. €38 tis. €34 tis. €33 tis. €337 tis. €
EBITDA3 tis. €11 tis. €12 tis. €8 tis. €8 tis. €-12 tis. €
EBITDA marža8.5 %29.1 %31.7 %24.5 %22.9 %-3.7 %
Čistý zisk-609 €6 tis. €7 tis. €3 tis. €-5 tis. €-22 tis. €
Aktíva spolu113 tis. €124 tis. €129 tis. €141 tis. €157 tis. €186 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Miroslava Plavnická
Od 2022-01-12
MM
Konateľ
Mgr. Miroslava Plavnická
Od 2021-12-02
Konateľ
Ing. Štefan Šimon
Od 2004-07-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. Mária Šimonová Konateľ 2004-07-22
Martina Šimonová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-17 2022-01-11
Miroslava Šimonová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-17 2022-01-11
RNDr. Mária Šimonová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-17 2022-01-11
Ing. Štefan Šimon Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-22 2004-12-16
Ing. Štefan Šimon Konateľ 2004-07-22 2017-06-20
Martina Šimonová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-22 2004-12-16
Miroslava Šimonová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-22 2004-12-16
RNDr. Mária Šimonová Konateľ 2004-07-22 2017-06-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Lekáreň pri Detskej poliklinike, s.r.o.RPO
Sídlo
Partizánska 4
Vznik
2004-07-22 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36495735RPO
DIČ
2021874701FS
IČ DPH
SK2021874701 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK7611110000001077169001FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-04-20 Slovenský metrologický inšpektorát Dohoda o splátkach pohľadávky č. 73/2020/600 - 2000 720 €
2020-06-09 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-05-21 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2020-01-23 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2019-06-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lekáreň pri Detskej poliklinike, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36495735/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36495735/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36495735",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →