SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AMM PREŠOV, s.r.o.

  • IČO36494569
  • DIČ2021835706
  • IČ DPHSK2021835706
  • NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav., 10 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 6.32 mil. € Zisk -62k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.32mil. €
↘ -4.2% YoY
EBITDA · 2025
70k €
Čistý zisk · 2025
-62k €
Aktíva spolu
1.83mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 305k €
EU projekty
2
Σ 198k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.32 mil. € 70k € -62k € 1.83 mil. € RUZ závierka
2024 6.6 mil. € -45k € -194k € 2.18 mil. € RUZ závierka
2023 6.55 mil. € 215k € 61k € 2.47 mil. € RUZ závierka
2022 5.55 mil. € 175k € 55k € 2.04 mil. € RUZ závierka
2021 5.28 mil. € 77k € -34k € 1.87 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6.32 M €6.60 M €6.55 M €5.55 M €5.28 M €5.31 M €
EBITDA70 tis. €-45 tis. €215 tis. €175 tis. €77 tis. €129 tis. €
EBITDA marža1.1 %-0.7 %3.3 %3.2 %1.5 %2.4 %
Čistý zisk-62 tis. €-194 tis. €61 tis. €55 tis. €-34 tis. €932 €
Aktíva spolu1.83 M €2.18 M €2.47 M €2.04 M €1.87 M €2.19 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladislav Mačej
Od 2022-10-11
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Molčan
Od 2022-10-11
IV
Konateľ
Ing. Vladislav Mačej
Od 2004-06-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladislav Mačej Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-06-10 2022-10-10
Ing. Vladislav Mačej Konateľ 2004-06-10 2014-01-30
Miroslav Molčan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-06-10 2022-10-10
Miroslav Molčan Konateľ 2004-06-10 2024-06-17
Miroslav Molčan Konateľ 2004-06-10 2024-06-11
Miroslav Molčan Konateľ 2004-06-10 2014-01-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladislav Mačej
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Miroslav Molčan
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AMM PREŠOV, s.r.o.RPO
Sídlo
Petrovanská 1
Vznik
2004-06-10 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36494569RPO
DIČ
2021835706FS
IČ DPH
SK2021835706 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK0831000000004340058813FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 305k € celková hodnota 2025-07-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-01-22 Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republika Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 93k €
2021-08-03 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republika Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 93k €
2024-07-24 Dom Seniorov*** Tatranská Štrba Kúpna zmluva č. 967/2024 38k €
2021-08-25 Mesto Sabinov Kúpna zmluva 29k €
2025-02-07 Obec Ostrovany Kúpna zmluva č. 2025/01 29k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AMM PREŠOV, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36494569/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36494569/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36494569",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →