🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Stročín · SK
AGISS, s.r.o.
IČO36494224DIČ2021831097IČ DPHSK2021831097NACE0142 · Chov ost.dobytka,byvolovEST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 94/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 446 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 94/100
A+
94/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
203k €
↘ -22.5% YoY
EBITDA · 2025
208k €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
1.05mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
13
Σ 166k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
446 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGISS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 203k € | 208k € | 12k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 262k € | 199k € | 14k € | 1.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 134k € | 206k € | 2 530 € | 1.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 322k € | 284k € | 2 496 € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 284k € | 412k € | 1 095 € | 1.42 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 203 tis. € | 262 tis. € | 134 tis. € | 322 tis. € | 284 tis. € | 261 tis. € |
| EBITDA | 208 tis. € | 199 tis. € | 206 tis. € | 284 tis. € | 412 tis. € | 490 tis. € |
| EBITDA marža | 102.5 % | 76.2 % | 153.8 % | 88.3 % | 145.1 % | 188 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 14 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.05 M € | 1.27 M € | 1.25 M € | 1.17 M € | 1.42 M € | 1.61 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-03-03 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 041PO060020 | 1.38 mil. € |
| — | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č.1721/10 | 275k € |
| 2014-09-24 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. PR02556 | 250k € |
| 2022-12-14 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č.041PO500217 | 42k € |
| 2012-02-13 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 2711/11 | 40k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rastislav Ilečko
JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Ilečko
RI
Konateľ
Rastislav Ilečko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Ilečko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-09 | 2025-12-01 |
| Rastislav Ilečko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-09-09 | 2025-12-01 |
| Ing. Jozef Ilečko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-08-19 | 2022-09-08 |
| Rastislav Ilečko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-05-23 | 2022-09-08 |
| Rastislav Ilečko | Konateľ | 2004-06-01 | 2025-12-01 |
| Rastislav Ilečko | Konateľ | 2004-06-01 | 2006-05-22 |
| Jozef Ilečko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-28 | 2022-09-08 |
| Rastislav Ilečko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-28 | 2006-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Rastislav Ilečko
Jozef Ilečko
Jozef Ilečko
Rastislav Ilečko
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AGISS, s.r.o.RPO
Sídlo
132
Vznik
2004-06-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36494224RPO
DIČ
2021831097FS
IČ DPH
SK2021831097 · aktívneFS
NACE
0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Stročín
Krajina
SK
IBAN
SK1109000000000621008646FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36494224/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36494224/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36494224", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.