SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ČIDEX, s.r.o.

  • IČO36494216
  • DIČ2021826070
  • IČ DPHSK2021826070
  • NACE4321 · Elektrická inštalácia

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Šarišské Jastrabie, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.01 mil. € Zisk 11k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.01mil. €
↘ -12.2% YoY
EBITDA · 2025
65k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
500k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 524k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 180 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 419k 837k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.01 mil. € 65k € 11k € 500k € RUZ závierka
2024 1.15 mil. € 145k € 77k € 524k € RUZ závierka
2023 899k € 63k € 16k € 480k € RUZ závierka
2022 942k € 54k € 14k € 411k € RUZ závierka
2021 832k € 54k € 10k € 454k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.01 M €1.15 M €899 tis. €942 tis. €832 tis. €787 tis. €
EBITDA65 tis. €145 tis. €63 tis. €54 tis. €54 tis. €53 tis. €
EBITDA marža6.4 %12.5 %7 %5.7 %6.5 %6.7 %
Čistý zisk11 tis. €77 tis. €16 tis. €14 tis. €10 tis. €13 tis. €
Aktíva spolu500 tis. €524 tis. €480 tis. €411 tis. €454 tis. €385 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Čuba
Od 2022-09-20
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Čuba
Od 2022-09-20
Konateľ
Juraj Čuba
Od 2006-07-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Čuba Konateľ 2004-05-27
Marián Čuba Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-22 2022-09-19
Juraj Čuba ml. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-29 2022-09-19
Juraj Čuba st. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-29 2022-09-19
Juraj Čuba Konateľ 2006-07-28 2017-06-20
Juraj Čuba Konateľ 2004-05-27 2022-09-19
Juraj Čuba Konateľ 2004-05-27 2022-08-24
Juraj Čuba Konateľ 2004-05-27 2017-06-20
Juraj Čuba Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-27 2006-08-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Čuba
od 2024-03-18
Marián Čuba
od 2024-03-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ČIDEX, s.r.o.RPO
Sídlo
310
Vznik
2004-05-27 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36494216RPO
DIČ
2021826070FS
IČ DPH
SK2021826070 · aktívneFS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Šarišské Jastrabie
Krajina
SK
IBAN
SK4409000000000530718415FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 524k € celková hodnota 2026-02-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-13 Spojená škola, Letná ulica 3453/34, Poprad Zmluva o dielo č. 01/2026 265k €
2024-08-21 Spojená škola, Letná ulica 3453/34, Poprad Zmluva o dielo č. 01/2024 259k €
2024-12-12 Spojená škola, Letná ulica 3453/34, Poprad Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 01/2024 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ČIDEX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36494216/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36494216/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36494216",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →