SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FarmVille, s.r.o.

  • IČO36494143
  • DIČ2021850248
  • IČ DPHSK2021850248
  • LEI984500C67BE360D38678
  • NACE0111 · Pestov.obilnín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Hozelec, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 12 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
739k €
↗ +16.0% YoY
EBITDA · 2024
75k €
Čistý zisk · 2024
-25k €
Aktíva spolu
490k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
12
Σ 27k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 268k 536k 813k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 739k € 75k € -25k € 490k € RUZ závierka
2023 637k € 41k € -72k € 563k € RUZ závierka
2022 539k € 145k € 2 581 € 604k € RUZ závierka
2021 600k € 150k € 23k € 757k € RUZ závierka
2020 478k € 89k € -23k € 647k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby739 tis. €637 tis. €539 tis. €600 tis. €478 tis. €591 tis. €
EBITDA75 tis. €41 tis. €145 tis. €150 tis. €89 tis. €112 tis. €
EBITDA marža10.2 %6.4 %26.9 %25 %18.6 %19 %
Čistý zisk-25 tis. €-72 tis. €3 tis. €23 tis. €-23 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu490 tis. €563 tis. €604 tis. €757 tis. €647 tis. €675 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lenka Bagoňová
Od 2022-05-26
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roman Bagoňa
Od 2022-05-26
IR
Konateľ
Ing. Roman Bagoňa
Od 2004-05-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Lenka Bagoňová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-26 2022-05-25
Ing. Roman Bagoňa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-26 2022-05-25
Ing. Vladimír Boška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-26 2011-02-16
Lenka Lovásová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-27 2006-06-25
Roman Bagoňa Konateľ 2004-05-27 2006-06-25
Roman Bagoňa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-27 2006-06-25
Vladimír Boška Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-27 2006-06-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FarmVille, s.r.o.RPO
Sídlo
Popradská 214
Vznik
2004-05-27 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36494143RPO
DIČ
2021850248FS
IČ DPH
SK2021850248 · aktívneFS
LEI
984500C67BE360D38678GLEIF
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Hozelec
Krajina
SK
IBAN
BE91967035231776FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
12 zmlúv 27k € celková hodnota 2025-10-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-09-06 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042PO080030 25k €
2016-11-02 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042PO080057 8 119 €
2023-03-20 Obec Hozelec Kúpna zmluva 5 000 €
2021-12-07 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DZN05127 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 4 969 €
2022-10-18 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2022/01969 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 3 963 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FarmVille, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36494143/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36494143/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36494143",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →