🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · SK

FARMADIN, spol. s r.o.

IČO36493881DIČ2021841250IČ DPHSK2021841250NACE4773 · LekárneEST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 91/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 82 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 91/100
A+
91/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
456k €
↗ +12.0% YoY
EBITDA · 2025
-40k €
Čistý zisk · 2025
-39k €
Aktíva spolu
572k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 82 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 75
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FARMADIN, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 166k 331k 502k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 456k € -40k € -39k € 572k € RUZ závierka
2024 408k € -7 992 € -10k € 627k € RUZ závierka
2023 429k € -8 132 € -7 887 € 646k € RUZ závierka
2022 427k € 12k € 15k € 643k € RUZ závierka
2021 393k € -26k € -21k € 604k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby456 tis. €408 tis. €429 tis. €427 tis. €393 tis. €370 tis. €
EBITDA-40 tis. €-8 tis. €-8 tis. €12 tis. €-26 tis. €-10 tis. €
EBITDA marža-8.7 %-2 %-1.9 %2.7 %-6.6 %-2.7 %
Čistý zisk-39 tis. €-10 tis. €-8 tis. €15 tis. €-21 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu572 tis. €627 tis. €646 tis. €643 tis. €604 tis. €635 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-11-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-11-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-12-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-02-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2021-12-13 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2021-12-13 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloslav Chmeliar
Od 2022-05-22
ZC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Chmeliarová
Od 2022-05-22
MC
Konateľ
Miloslav Chmeliar
Od 2004-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miloslav Chmeliar Konateľ 2004-05-17 2017-06-20
Miloslav Chmeliar Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-17 2022-05-21
Zuzana Chmeliarová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-17 2022-05-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miloslav Chmeliar
od 2017-06-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FARMADIN, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Hollého 3
Vznik
2004-05-17 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36493881RPO
DIČ
2021841250FS
IČ DPH
SK2021841250 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK9409000000000503025955FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36493881/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36493881/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36493881",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.