AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 CAMEA car, a.s.
- IČO36493678
- DIČ2021816621
- IČ DPHSK2021816621
- NACE4671 · Veľkoobchod s palivami
Akciová spoločnosť, registrovaná 2004, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s palivami, 20 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
23.91 mil. €
Zisk 633k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
23.91mil. €
↗ +2.7% YoY
EBITDA · 2024
1.3mil. €
Čistý zisk · 2024
633k €
Aktíva spolu
9.7mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
20
Σ 579k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.91 mil. € | 1.3 mil. € | 633k € | 9.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 23.28 mil. € | 806k € | 281k € | 10.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 19.39 mil. € | 659k € | 251k € | 7.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 16.28 mil. € | 834k € | 415k € | 7.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 15.82 mil. € | 582k € | 212k € | 8.09 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 23.91 M € | 23.28 M € | 19.39 M € | 16.28 M € | 15.82 M € | 19.35 M € |
| EBITDA | 1.30 M € | 806 tis. € | 659 tis. € | 834 tis. € | 582 tis. € | 643 tis. € |
| EBITDA marža | 5.4 % | 3.5 % | 3.4 % | 5.1 % | 3.7 % | 3.3 % |
| Čistý zisk | 633 tis. € | 281 tis. € | 251 tis. € | 415 tis. € | 212 tis. € | 243 tis. € |
| Aktíva spolu | 9.70 M € | 10.10 M € | 7.68 M € | 7.26 M € | 8.09 M € | 8.62 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Člen dozorného orgánu
Ing. Dana Hrabčáková
IP
predseda
Ing. Pavol Futej
JS
Člen dozorného orgánu
Jaroslav Silvai
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Magdaléna Tkáčová | Člen dozorného orgánu | 2014-04-07 | — |
| Viktória Trojanovičová | Člen dozorného orgánu | 2007-10-26 | 2014-04-07 |
| Viktória Trojanovičová | Člen dozorného orgánu | 2007-10-26 | 2014-06-10 |
| Ing. Dana Hrabčáková | člen | 2004-05-08 | 2014-04-07 |
| Ing. Dana Hrabčáková | člen | 2004-05-08 | 2014-06-10 |
| Jaroslav Silvai | Člen dozorného orgánu | 2004-05-08 | 2014-06-10 |
| Jaroslav Silvai | Člen dozorného orgánu | 2004-05-08 | 2014-04-07 |
| Magdaléna Tkáčová | Člen dozorného orgánu | 2004-05-08 | 2014-04-07 |
| Magdaléna Tkáčová | Člen dozorného orgánu | 2004-05-08 | 2014-06-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Futej
Pavol Futej
Pavol Futej
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
CAMEA car, a.s.RPO
Sídlo
Levočská 107/A
Vznik
2004-05-08 · 22 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36493678RPO
DIČ
2021816621FS
IČ DPH
SK2021816621 · aktívneFS
NACE
4671 · Veľkoobchod s palivami
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK1911000000002922904363FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-11 | Záchranná služba Košice | Kúpna zmluva č. 62/2025 na dodanie osobných motorových vozidiel | 215k € |
| 2019-10-21 | Prešovský samosprávny kraj | Kúpna zmluva | 86k € |
| 2019-03-11 | Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 84k € |
| 2023-12-11 | Prešovský samosprávny kraj | Rámcová dohoda o výkone opravy a údržby služobných motorových vozidiel 1922/2023/DSVPaKR | 75k € |
| 2024-05-13 | Kancelária Ústavného súdu Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 69k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CAMEA car, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36493678/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36493678/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36493678", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →