SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ZDRAVPET s.r.o.

  • IČO36493538
  • DIČ2021829722
  • IČ DPHSK2021829722
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 201k € Zisk 66k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
201k €
↗ +2.5% YoY
EBITDA · 2025
98k €
Čistý zisk · 2025
66k €
Aktíva spolu
159k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 73k 146k 221k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 201k € 98k € 66k € 159k € RUZ závierka
2024 196k € 131k € 93k € 176k € RUZ závierka
2023 174k € 101k € 79k € 143k € RUZ závierka
2022 140k € 82k € 59k € 110k € RUZ závierka
2021 135k € 82k € 60k € 104k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby201 tis. €196 tis. €174 tis. €140 tis. €135 tis. €135 tis. €
EBITDA98 tis. €131 tis. €101 tis. €82 tis. €82 tis. €83 tis. €
EBITDA marža48.8 %66.8 %58.4 %58.5 %61 %61.2 %
Čistý zisk66 tis. €93 tis. €79 tis. €59 tis. €60 tis. €60 tis. €
Aktíva spolu159 tis. €176 tis. €143 tis. €110 tis. €104 tis. €88 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Petrus
Od 2022-09-17
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jozef Petrus
Od 2022-09-17
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Mária Petrusová
Od 2022-09-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Mária Petrusová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-17
Ing. Jozef Petrus Konateľ 2004-05-06
MUDr. Mária Petrusová Konateľ 2004-05-06
Mária Petrusová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-04-16 2022-09-16
Ing. Jozef Petrus Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-06 2022-09-16
Ing. Jozef Petrus Konateľ 2004-05-06 2017-06-20
Jozef Petrus Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-06 2022-09-16
MUDr. Mária Petrusová Konateľ 2004-05-06 2017-06-20
MUDr. Mária Petrusová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-06 2022-09-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ZDRAVPET s.r.o.RPO
Sídlo
Sv. Jakuba 15
Vznik
2004-05-06 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36493538RPO
DIČ
2021829722FS
IČ DPH
SK2021829722 · aktívneFS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-07-14 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-14 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-05-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-04-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-02-08 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2022-05-06 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZDRAVPET s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36493538/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36493538/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36493538",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →