SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Kníhkupectvo alter ego, s.r.o.
- IČO36492922
- DIČ2021807029
- IČ DPHSK2021807029
- NACE4761 · Maloobchod s knihami
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Kežmarok, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s knihami, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
662k €
↗ +1.1% YoY
EBITDA · 2024
37k €
Čistý zisk · 2024
292 €
Aktíva spolu
401k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 662k € | 37k € | 292 € | 401k € | RUZ závierka |
| 2023 | 654k € | 36k € | 212 € | 428k € | RUZ závierka |
| 2022 | 760k € | 76k € | 38k € | 490k € | RUZ závierka |
| 2021 | 739k € | 42k € | 16k € | 455k € | RUZ závierka |
| 2020 | 599k € | 35k € | 9 853 € | 448k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 662 tis. € | 654 tis. € | 760 tis. € | 739 tis. € | 599 tis. € | 584 tis. € |
| EBITDA | 37 tis. € | 36 tis. € | 76 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € | 38 tis. € |
| EBITDA marža | 5.6 % | 5.5 % | 9.9 % | 5.7 % | 5.9 % | 6.6 % |
| Čistý zisk | 292 € | 212 € | 38 tis. € | 16 tis. € | 10 tis. € | 14 tis. € |
| Aktíva spolu | 401 tis. € | 428 tis. € | 490 tis. € | 455 tis. € | 448 tis. € | 468 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Navrátil
MU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Uhrin
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Navrátil
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marek Uhrin | Konateľ | 2004-04-20 | — |
| Ing. Miroslav Navrátil | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-20 | 2022-05-21 |
| Ing. Miroslav Navrátil | Konateľ | 2004-04-20 | 2017-06-20 |
| Marek Uhrin | Konateľ | 2004-04-20 | 2017-06-20 |
| Marek Uhrin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-20 | 2022-05-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Navrátil
Marek Uhrin
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Kníhkupectvo alter ego, s.r.o.RPO
Sídlo
Hviezdoslavova 197/10
Vznik
2004-04-20 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36492922RPO
DIČ
2021807029FS
IČ DPH
SK2021807029 · aktívneFS
NACE
4761 · Maloobchod s knihami
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kežmarok
Krajina
SK
IBAN
SK0302000000001949743155FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-08-18 | Základná škola Budatínska | Kúpna zmluva | 1 598 € |
| 2016-08-01 | Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Eötvösova ul. 39, Komárno Eötvös Utcai Magyar Tanítási Nyelvü Alapiskola Komárom | Kúpna zmluva | 1 529 € |
| 2015-09-24 | Prešovská univerzita v Prešove | Kúpna zmluva | 276 € |
| 2015-06-22 | Prešovská univerzita v Prešove | Kúpna zmluva | 240 € |
| 2016-10-24 | Prešovská univerzita v Prešove | Kúpna zmluva | 185 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Kníhkupectvo alter ego, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36492922/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36492922/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36492922", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →