SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LILLY, s.r.o.
- IČO36492795
- DIČ2021826411
- IČ DPHSK2021826411
- NACE4778 · Maloob.s paliv.pre dom.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Veľký Šariš, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.s paliv.pre dom., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 80/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.29 mil. €
Zisk -112k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.29mil. €
↘ -22.1% YoY
EBITDA · 2024
-83k €
Čistý zisk · 2024
-112k €
Aktíva spolu
362k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 12k €
Kredit
A· 80/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
3 459 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
71 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.29 mil. € | -83k € | -112k € | 362k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.66 mil. € | -1 450 € | -16k € | 627k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.12 mil. € | 46k € | 24k € | 605k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.79 mil. € | 43k € | 25k € | 604k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.6 mil. € | 42k € | 19k € | 454k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.29 M € | 1.66 M € | 2.12 M € | 1.79 M € | 1.60 M € | 1.69 M € |
| EBITDA | -83 tis. € | -1 tis. € | 46 tis. € | 43 tis. € | 42 tis. € | 57 tis. € |
| EBITDA marža | -6.4 % | -0.1 % | 2.2 % | 2.4 % | 2.6 % | 3.4 % |
| Čistý zisk | -112 tis. € | -16 tis. € | 24 tis. € | 25 tis. € | 19 tis. € | 31 tis. € |
| Aktíva spolu | 362 tis. € | 627 tis. € | 605 tis. € | 604 tis. € | 454 tis. € | 520 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Janek
TJ
Konateľ
Tomáš Janek
VJ
Konateľ
Vanda Janeková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tomáš Janek | Konateľ | 2004-04-16 | 2017-06-20 |
| Tomáš Janek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-04-16 | 2022-05-21 |
| Vanda Janeková | Konateľ | 2004-04-16 | 2017-06-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LILLY, s.r.o.RPO
Sídlo
Záhradná 7
Vznik
2004-04-16 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36492795RPO
DIČ
2021826411FS
IČ DPH
SK2021826411 · aktívneFS
NACE
4778 · Maloob.s paliv.pre dom.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Veľký Šariš
Krajina
SK
IBAN
SK2011000000002621038502FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-08-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 20/37/054/311 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení ni | 5 143 € |
| 2023-03-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 | 4 164 € |
| 2022-04-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 | 3 843 € |
| 2021-11-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 | 3 700 € |
| 2020-04-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 20/37/54E/513 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LILLY, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36492795/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36492795/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36492795", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →