SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Diagnosticum s.r.o. Humenné
- IČO36490768
- DIČ2021789781
- NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Humenné, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.07mil. €
↗ +21.4% YoY
EBITDA · 2025
293k €
Čistý zisk · 2025
-8 736 €
Aktíva spolu
1.86mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.07 mil. € | 293k € | -8 736 € | 1.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 879k € | 121k € | 13k € | 2.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 983k € | 262k € | 186k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 933k € | 259k € | 179k € | 885k € | RUZ závierka |
| 2021 | 908k € | 262k € | 185k € | 687k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.07 M € | 879 tis. € | 983 tis. € | 933 tis. € | 908 tis. € | 924 tis. € |
| EBITDA | 293 tis. € | 121 tis. € | 262 tis. € | 259 tis. € | 262 tis. € | 286 tis. € |
| EBITDA marža | 27.5 % | 13.8 % | 26.7 % | 27.8 % | 28.9 % | 30.9 % |
| Čistý zisk | -9 tis. € | 13 tis. € | 186 tis. € | 179 tis. € | 185 tis. € | 205 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.86 M € | 2.12 M € | 1.07 M € | 885 tis. € | 687 tis. € | 504 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Konateľ
MUDr. Andrej Repovský
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Libuša Repovská
MR
Konateľ
MUDr. Radoslav Čuha, MBA, MPH
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Tomáš Valaška | Konateľ | 2020-01-20 | — |
| MUDr. Libuša Repovská | Konateľ | 2004-02-07 | — |
| MUDr. Vladimír Dvorový, MPH | Konateľ | 2018-01-24 | 2021-04-27 |
| MUDr. Vladimír Dvorový, MPH | Konateľ | 2018-01-24 | 2021-03-31 |
| Ing. Lenka Smreková, FCCA | Konateľ | 2017-05-11 | 2020-02-14 |
| Ing. Lenka Smreková, FCCA | Konateľ | 2017-05-11 | 2020-01-20 |
| Marek Duban | Konateľ | 2017-04-01 | 2018-03-19 |
| Marek Duban | Konateľ | 2017-04-01 | 2018-01-24 |
| Ing. Ľuboš Lopatka, PhD. | Konateľ | 2014-12-22 | 2017-03-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Peterčák
Michal Vrzgula
Libuša Repovská
Marek Dospiva
Jaroslav Haščák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Diagnosticum s.r.o. HumennéRPO
Sídlo
Ul. 1. mája 2045
Vznik
2004-02-07 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36490768RPO
DIČ
2021789781FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Humenné
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-06-25 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-01-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2022-12-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2022-06-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Diagnosticum s.r.o. Humenné nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36490768/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36490768/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36490768", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →