SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TV-SKV s.r.o.

  • IČO36490750
  • DIČ2021820757
  • IČ DPHSK2021820757
  • NACE6190 · Ost.telekomunikačné čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Snina, SK. Pôsobí v odvetví Ost.telekomunikačné čin., 18 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
437k €
↗ +0.7% YoY
EBITDA · 2025
4 780 €
Čistý zisk · 2025
-1 950 €
Aktíva spolu
86k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
18
Σ 4 307 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 163k 326k 495k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 437k € 4 780 € -1 950 € 86k € RUZ závierka
2024 434k € 1 556 € -9 185 € 75k € RUZ závierka
2023 450k € 29k € 19k € 87k € RUZ závierka
2022 428k € -5 589 € -17k € 66k € RUZ závierka
2021 425k € 19k € 4 401 € 84k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby437 tis. €434 tis. €450 tis. €428 tis. €425 tis. €423 tis. €
EBITDA5 tis. €2 tis. €29 tis. €-6 tis. €19 tis. €21 tis. €
EBITDA marža1.1 %0.4 %6.5 %-1.3 %4.4 %5 %
Čistý zisk-2 tis. €-9 tis. €19 tis. €-17 tis. €4 tis. €528 €
Aktíva spolu86 tis. €75 tis. €87 tis. €66 tis. €84 tis. €111 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Matúsová
Od 2023-01-27
IL
Konateľ
Ing. Lívia Matúsová
Od 2022-10-25
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lívia Čopíková
Od 2022-11-04
Do 2023-01-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lívia Čopíková Konateľ 2022-10-25 2024-10-15
Marián Matús Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-26 2022-11-03
Marián Matús Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-12-30 2022-05-25
Michal Bočko Konateľ 2005-11-04 2007-11-20
Michal Bočko Konateľ 2005-11-04 2007-12-14
Jana Maďarčíková Konateľ 2004-02-05 2005-12-29
Jana Maďarčíková Konateľ 2004-02-05 2005-07-28
Marián Matús Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-02-05 2005-12-29
Marián Matús Konateľ 2004-02-05 2022-11-03

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Mária Matúsová
od 2023-03-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TV-SKV s.r.o.RPO
Sídlo
Strojárska 1832/93
Vznik
2004-02-05 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36490750RPO
DIČ
2021820757FS
IČ DPH
SK2021820757 · aktívneFS
NACE
6190 · Ost.telekomunikačné čin.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Snina
Krajina
SK
IBAN
SK0475000000004012562017FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
18 zmlúv 4 307 € celková hodnota 2026-04-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-12-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa §51a zákona ač.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 6 185 €
2015-03-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 6 034 €
2025-03-07 Mesto Snina, Mestský úrad Snina Zmluva o užívaní časti podperných bodov č. 08/2025/SM 1 033 €
2026-02-02 Prešovský samosprávny kraj Zmluva o vysielaní audiovizuálneho diela 900 €
2025-02-11 Prešovský samosprávny kraj Zmluva o vysielaní audiovizuálneho diela 764 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TV-SKV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36490750/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36490750/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36490750",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →