SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JOPA - SK, s.r.o.

  • IČO36485781
  • DIČ2021724452
  • IČ DPHSK2021724452
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Dubovica, SK. Pôsobí v odvetví 4712.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 118k € Zisk 3 183 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
118k €
↗ +28.7% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
3 183 €
Aktíva spolu
97k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 199 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 46k 92k 139k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 118k € 11k € 3 183 € 97k € RUZ závierka
2024 92k € 11k € 2 267 € 74k € RUZ závierka
2023 120k € 7 935 € 197 € 70k € RUZ závierka
2022 126k € 2 117 € -626 € 74k € RUZ závierka
2021 110k € 6 380 € 1 095 € 55k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby118 tis. €92 tis. €120 tis. €126 tis. €110 tis. €124 tis. €
EBITDA11 tis. €11 tis. €8 tis. €2 tis. €6 tis. €5 tis. €
EBITDA marža9.3 %11.9 %6.6 %1.7 %5.8 %4.3 %
Čistý zisk3 tis. €2 tis. €197 €-626 €1 tis. €184 €
Aktíva spolu97 tis. €74 tis. €70 tis. €74 tis. €55 tis. €53 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Šipka
Od 2022-09-10
PF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Patrik Filip
Od 2022-09-10
Konateľ
Jozef Šipka
Od 2003-05-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Patrik Filip Konateľ 2003-05-28
Patrik Filip Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-04-01 2022-09-09
Jozef Šipka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-05-28 2022-09-09
Jozef Šipka Konateľ 2003-05-28 2022-05-25
Patrik Filip Konateľ 2003-05-28 2010-03-31
Patrik Filip Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-05-28 2010-03-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JOPA - SK, s.r.o.RPO
Sídlo
283
Vznik
2003-05-28 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36485781RPO
DIČ
2021724452FS
IČ DPH
SK2021724452 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Dubovica
Krajina
SK
IBAN
SK7002000000002272506151FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-08-07 Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove Zmluva o kontrolnej činnosti 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JOPA - SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36485781/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36485781/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36485781",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →