SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VIDEOCOM Štancel, s.r.o.
- IČO36485195
- DIČ2021727829
- IČ DPHSK2021727829
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Kežmarok, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 12 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
394k €
↗ +23.8% YoY
EBITDA · 2025
57k €
Čistý zisk · 2025
37k €
Aktíva spolu
230k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
12
Σ 85k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 394k € | 57k € | 37k € | 230k € | RUZ závierka |
| 2024 | 318k € | 31k € | 6 338 € | 225k € | RUZ závierka |
| 2023 | 231k € | 31k € | 6 919 € | 218k € | RUZ závierka |
| 2022 | 275k € | 75k € | 45k € | 220k € | RUZ závierka |
| 2021 | 248k € | 24k € | 13k € | 151k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 394 tis. € | 318 tis. € | 231 tis. € | 275 tis. € | 248 tis. € | 129 tis. € |
| EBITDA | 57 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € | 75 tis. € | 24 tis. € | -633 € |
| EBITDA marža | 14.6 % | 9.8 % | 13.2 % | 27.3 % | 9.6 % | -0.5 % |
| Čistý zisk | 37 tis. € | 6 tis. € | 7 tis. € | 45 tis. € | 13 tis. € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 230 tis. € | 225 tis. € | 218 tis. € | 220 tis. € | 151 tis. € | 113 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iveta Štancelová
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michaela Barošová
MJ
Konateľ
Mgr. Jaroslav Štancel
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michaela Barošová | Konateľ | 2003-04-14 | — |
| Michaela Barošová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-08-14 | 2022-05-25 |
| Iveta Štancelová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-14 | 2022-05-25 |
| Michaela Štancelová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-14 | 2015-08-13 |
| Iveta Štancelová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-04-14 | 2009-11-13 |
| Michaela Štancelová | Konateľ | 2003-04-14 | 2015-08-13 |
| Michaela Štancelová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-04-14 | 2009-11-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michaela Barošová
Jaroslav Štancel
Iveta Štancelová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
VIDEOCOM Štancel, s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavné námestie 37
Vznik
2003-04-14 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36485195RPO
DIČ
2021727829FS
IČ DPH
SK2021727829 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kežmarok
Krajina
SK
IBAN
SK7802000000002545627355FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-10-10 | Vojenské športové centrum DUKLA Banská Bystrica | Kúpna zmluva | 56k € |
| 2021-10-19 | Správa majetku mesta Trnava, p. o. | Kúpna zmluva | 20k € |
| 2013-05-02 | Závodisko, š. p. | Kúpna zmluva č. 9/DP/2013 | 19k € |
| 2022-12-22 | NŠC | Zmluva na dodanie tovaru | 8 964 € |
| 2016-07-25 | Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre | Kúpna zmluva | 5 508 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VIDEOCOM Štancel, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36485195/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36485195/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36485195", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →