SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STYLE TRADE, s.r.o.
- IČO36484831
- DIČ2020035941
- IČ DPHSK2020035941
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Levoča, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
112k €
Zisk -1 873 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
112k €
EBITDA · 2024
27k €
Čistý zisk · 2024
-1 873 €
Aktíva spolu
172k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 13k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 112k € | 27k € | -1 873 € | 172k € | RUZ závierka |
| 2023 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
| 2022 | 258k € | 116k € | 2 219 € | 391k € | RUZ závierka |
| 2021 | 456k € | 42k € | -2 432 € | 784k € | RUZ závierka |
| 2020 | 497k € | 83k € | 8 007 € | 576k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 112 tis. € | — | 258 tis. € | 456 tis. € | 497 tis. € | 392 tis. € |
| EBITDA | 27 tis. € | — | 116 tis. € | 42 tis. € | 83 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 23.9 % | — | 45.1 % | 9.2 % | 16.6 % | 6.3 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | 0 € | 2 tis. € | -2 tis. € | 8 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 172 tis. € | 0 € | 391 tis. € | 784 tis. € | 576 tis. € | 616 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Orinčák
AO
Konateľ
Adriana Orinčáková
JO
Konateľ
Jaroslav Orinčák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jaroslav Orinčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-11-07 | 2022-10-28 |
| Adriana Orinčáková | Konateľ | 2003-03-31 | 2007-11-06 |
| Jaroslav Orinčák | Konateľ | 2003-03-31 | 2007-11-06 |
| Jaroslav Orinčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2003-03-31 | 2007-11-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STYLE TRADE, s.r.o.RPO
Sídlo
Lomnická 3154/33
Vznik
2003-03-31 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36484831RPO
DIČ
2020035941FS
IČ DPH
SK2020035941 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Levoča
Krajina
SK
IBAN
SK1675000000000513864533FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-12-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 13k € |
| 2013-10-03 | Ústav na výkon trestu odňatia slobody | Zmluva o nájme nebytových priestorov | 698 € |
| 2021-03-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | D O H O D A číslo: 21/36/54E/1081 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení nesk | 0 € |
| 2020-10-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | D O H O D A o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu „Pracuj, zmeň svoj život“- Aktivita č. 3 Podpora zamestnávania UoZ – Opatrenie č. 2 | 0 € |
| 2012-02-15 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Poprad | Dodatok č. 1 k dohode č. 64/§50a/PS/2011 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STYLE TRADE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36484831/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36484831/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36484831", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →