SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GEMMEJ, s.r.o.
- IČO36482773
- DIČ2020025689
- IČ DPHSK2020025689
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Humenné, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
373k €
Zisk 31k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
373k €
↗ +0.4% YoY
EBITDA · 2024
110k €
Čistý zisk · 2024
31k €
Aktíva spolu
868k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 373k € | 110k € | 31k € | 868k € | RUZ závierka |
| 2023 | 371k € | 124k € | 46k € | 903k € | RUZ závierka |
| 2022 | 337k € | 95k € | 29k € | 873k € | RUZ závierka |
| 2021 | 290k € | 65k € | 4 676 € | 819k € | RUZ závierka |
| 2020 | 299k € | 61k € | 931 € | 856k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 373 tis. € | 371 tis. € | 337 tis. € | 290 tis. € | 299 tis. € | 347 tis. € |
| EBITDA | 110 tis. € | 124 tis. € | 95 tis. € | 65 tis. € | 61 tis. € | 72 tis. € |
| EBITDA marža | 29.5 % | 33.3 % | 28.3 % | 22.2 % | 20.4 % | 20.7 % |
| Čistý zisk | 31 tis. € | 46 tis. € | 29 tis. € | 5 tis. € | 931 € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 868 tis. € | 903 tis. € | 873 tis. € | 819 tis. € | 856 tis. € | 924 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
GL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriela Lojková
ML
Konateľ
Miloš Lojka
GL
Konateľ
Gabriela Lojková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Gabriela Lojková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-10-23 | 2022-05-25 |
| JUDr. Eugen Gališin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-07-20 | 2019-10-22 |
| Gabriela Lojková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-10-01 | 2019-10-22 |
| Mária Dlužaninová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-10-01 | 2019-07-19 |
| Eugen Gališin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-11 | 2010-02-04 |
| Eugénia Hudáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-11 | 2019-07-19 |
| Gabriela Lojková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-11 | 2005-09-30 |
| Júlia Suchá | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-11 | 2019-07-19 |
| Mária Dlužaninová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-11 | 2005-09-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
GEMMEJ, s.r.o.RPO
Sídlo
Mierová 64/2
Vznik
2002-11-27 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36482773RPO
DIČ
2020025689FS
IČ DPH
SK2020025689 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Humenné
Krajina
SK
IBAN
SK2211110000006622090001FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Humenné | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GEMMEJ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36482773/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36482773/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36482773", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →