SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MIPA Autolack, s.r.o.
- IČO36481751
- DIČ2020016669
- IČ DPHSK2020016669
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.32mil. €
↗ +15.1% YoY
EBITDA · 2025
65k €
Čistý zisk · 2025
38k €
Aktíva spolu
511k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 1 000 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.32 mil. € | 65k € | 38k € | 511k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.15 mil. € | 71k € | 46k € | 429k € | RUZ závierka |
| 2023 | 993k € | 51k € | 30k € | 400k € | RUZ závierka |
| 2022 | 885k € | 65k € | 39k € | 438k € | RUZ závierka |
| 2021 | 698k € | 30k € | 17k € | 255k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.32 M € | 1.15 M € | 993 tis. € | 885 tis. € | 698 tis. € | 667 tis. € |
| EBITDA | 65 tis. € | 71 tis. € | 51 tis. € | 65 tis. € | 30 tis. € | 35 tis. € |
| EBITDA marža | 5 % | 6.2 % | 5.2 % | 7.3 % | 4.3 % | 5.2 % |
| Čistý zisk | 38 tis. € | 46 tis. € | 30 tis. € | 39 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Aktíva spolu | 511 tis. € | 429 tis. € | 400 tis. € | 438 tis. € | 255 tis. € | 253 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Josef Slavík
JS
Konateľ
Josef Slavík
DA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dr. Andreas Gal
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Josef Slavík | Konateľ | 2002-09-23 | 2022-05-25 |
| Josef Slavík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-09-23 | 2022-12-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MIPA Autolack, s.r.o.RPO
Sídlo
Hraničná 3586
Vznik
2002-09-23 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36481751RPO
DIČ
2020016669FS
IČ DPH
SK2020016669 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK6183700000006211012148FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-17 | Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť | Zmluva o propagácii | 1 000 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MIPA Autolack, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36481751/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36481751/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36481751", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →