SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KRASS, spol. s r.o.

  • IČO36480142
  • DIČ2020009552
  • IČ DPHSK2020009552
  • NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Lipovník, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.12 mil. € Zisk 34k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.12mil. €
↗ +18.3% YoY
EBITDA · 2025
136k €
Čistý zisk · 2025
34k €
Aktíva spolu
826k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
10
Σ 99k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 405k 811k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.12 mil. € 136k € 34k € 826k € RUZ závierka
2024 944k € 141k € 38k € 892k € RUZ závierka
2023 846k € 121k € 34k € 799k € RUZ závierka
2022 718k € 90k € 15k € 719k € RUZ závierka
2021 591k € 97k € 11k € 714k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.12 M €944 tis. €846 tis. €718 tis. €591 tis. €562 tis. €
EBITDA136 tis. €141 tis. €121 tis. €90 tis. €97 tis. €95 tis. €
EBITDA marža12.2 %14.9 %14.3 %12.5 %16.4 %16.9 %
Čistý zisk34 tis. €38 tis. €34 tis. €15 tis. €11 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu826 tis. €892 tis. €799 tis. €719 tis. €714 tis. €726 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tibor Szakal
Od 2022-11-29
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mária Szakalová
Od 2022-11-29
IT
Konateľ
Ing. Tibor Szakal
Od 2002-06-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mária Szakalová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-09-11 2022-11-28
Ing. Tibor Szakal Konateľ 2002-06-04 2022-05-19
Ing. Tibor Szakal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-06-04 2022-11-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KRASS, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Lipovník 223
Vznik
2002-06-04 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36480142RPO
DIČ
2020009552FS
IČ DPH
SK2020009552 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Košický kraj
Obec
Lipovník
Krajina
SK
IBAN
SK1475000000004023085076FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 99k € celková hodnota 2025-11-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-11-30 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SMS2022/01855 o poskytnutí dotácie na sucho 22k €
2025-11-13 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. SPZ2025/01821 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 13k €
2024-10-28 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2024/00823 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 12k €
2022-10-17 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2022/02652 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 12k €
2023-11-09 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2023/02537 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KRASS, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36480142/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36480142/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36480142",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →