SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 XANDRA, s.r.o.
- IČO36478873
- DIČ2020028736
- IČ DPHSK2020028736
- NACE4751 · Maloobchod s textilom
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s textilom.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
F · 10/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
71k €
Zisk -28k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
71k €
↘ -12.8% YoY
EBITDA · 2024
-27k €
Čistý zisk · 2024
-28k €
Aktíva spolu
207k €
Zamestnanci
2
Kredit
F· 10/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
20k €
Dlh zdravotnej poisťovne
4 773 €
Dlh sociálnej poisťovne
7 099 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
10 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 71k € | -27k € | -28k € | 207k € | RUZ závierka |
| 2023 | 81k € | 1 369 € | 258 € | 190k € | RUZ závierka |
| 2022 | 101k € | 3 349 € | 1 871 € | 179k € | RUZ závierka |
| 2021 | 76k € | 1 794 € | 720 € | 170k € | RUZ závierka |
| 2020 | 67k € | 3 576 € | 2 554 € | 140k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 71 tis. € | 81 tis. € | 101 tis. € | 76 tis. € | 67 tis. € | 91 tis. € |
| EBITDA | -27 tis. € | 1 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | -37.5 % | 1.7 % | 3.3 % | 2.4 % | 5.4 % | 1.3 % |
| Čistý zisk | -28 tis. € | 258 € | 2 tis. € | 720 € | 3 tis. € | -172 € |
| Aktíva spolu | 207 tis. € | 190 tis. € | 179 tis. € | 170 tis. € | 140 tis. € | 127 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Zlata Simková
MZ
Konateľ
Mgr. Zlata Simková
MA
od 15.03.2002
Mgr. Alexandra Urbanová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Zlata Simková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-04-29 | 2022-05-25 |
| Mgr. Alexandra Urbanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-20 | 2010-04-28 |
| Anna Gulová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-03-15 | 2010-01-19 |
| Mgr. Alexandra Urbanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-03-15 | 2010-01-19 |
| Mgr. Alexandra Urbanová | od 15.03.2002 | 2002-03-15 | 2010-04-28 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
XANDRA, s.r.o.RPO
Sídlo
Dlhý rad A/2
Vznik
2002-03-15 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36478873RPO
DIČ
2020028736FS
IČ DPH
SK2020028736 · aktívneFS
NACE
4751 · Maloobchod s textilom
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK0211000000002623014037FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-02-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie | 0 € |
| 2012-01-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
XANDRA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36478873/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36478873/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36478873", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →