SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 M.K.M. SK, s.r.o.

  • IČO36477419
  • DIČ2020009189
  • IČ DPHSK2020009189
  • NACE1429

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Veľký Šariš, SK. Pôsobí v odvetví 1429, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 62/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 365k € Zisk -91k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
365k €
↘ -10.9% YoY
EBITDA · 2024
-72k €
Čistý zisk · 2024
-91k €
Aktíva spolu
55k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
5
Σ 22k €
Kredit
C· 62/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne 2 891 €
Dlh sociálnej poisťovne 9 165 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 54 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
62 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 188k 376k 569k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 365k € -72k € -91k € 55k € RUZ závierka
2023 410k € -103k € -121k € 75k € RUZ závierka
2022 518k € -25k € -46k € 167k € RUZ závierka
2021 480k € 75k € 49k € 210k € RUZ závierka
2020 398k € 16k € 10k € 138k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby365 tis. €410 tis. €518 tis. €480 tis. €398 tis. €372 tis. €
EBITDA-72 tis. €-103 tis. €-25 tis. €75 tis. €16 tis. €-12 tis. €
EBITDA marža-19.7 %-25.2 %-4.8 %15.7 %4.1 %-3.2 %
Čistý zisk-91 tis. €-121 tis. €-46 tis. €49 tis. €10 tis. €-23 tis. €
Aktíva spolu55 tis. €75 tis. €167 tis. €210 tis. €138 tis. €117 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RV
Konateľ
Richard, Victor Dorgnon
Od 2023-07-14
JB
Konateľ
Jozef Beňa
Od 2001-12-20
Do 2023-08-04
JB
Konateľ
Jozef Beňa
Od 2001-12-20
Do 2023-07-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Beňa Konateľ 2001-12-20 2003-02-04
Jozef Beňa Konateľ 2001-12-20 2022-05-25

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
M.K.M. SK, s.r.o.RPO
Sídlo
M. R. Štefánika 4
Vznik
2001-12-20 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36477419RPO
DIČ
2020009189FS
IČ DPH
SK2020009189 · aktívneFS
NACE
1429
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Veľký Šariš
Krajina
SK
IBAN
SK1611000000002946092267FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 22k € celková hodnota 2025-09-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-05-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 11k €
2025-09-04 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 8 672 €
2022-11-02 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 3 843 €
2022-11-02 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 406 €
2022-11-14 Prešovská univerzita v Prešove Zmluva o riešení projektu 3 000 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M.K.M. SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36477419/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36477419/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36477419",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →