SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BARDBYT, s.r.o.
- IČO36476633
- DIČ2020028549
- IČ DPHSK2020028549
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Bardejov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 917 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.03mil. €
↗ +1.8% YoY
EBITDA · 2025
86k €
Čistý zisk · 2025
47k €
Aktíva spolu
1.69mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
917
Σ 230k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
37 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.03 mil. € | 86k € | 47k € | 1.69 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.01 mil. € | 106k € | 62k € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 964k € | 71k € | 32k € | 1.78 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 960k € | 109k € | 53k € | 1.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 864k € | 71k € | 31k € | 1.59 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.03 M € | 1.01 M € | 964 tis. € | 960 tis. € | 864 tis. € | 886 tis. € |
| EBITDA | 86 tis. € | 106 tis. € | 71 tis. € | 109 tis. € | 71 tis. € | 81 tis. € |
| EBITDA marža | 8.4 % | 10.5 % | 7.4 % | 11.3 % | 8.3 % | 9.2 % |
| Čistý zisk | 47 tis. € | 62 tis. € | 32 tis. € | 53 tis. € | 31 tis. € | 44 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.69 M € | 1.82 M € | 1.78 M € | 1.68 M € | 1.59 M € | 1.61 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MĽ
Člen dozorného orgánu
Mgr. Ľubomír Šesták
MP
Člen dozorného orgánu
Mgr. Peter Dolhý
PP
Člen dozorného orgánu
PaedDr., PhDr. Ján Maník, PhD., MBA
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Slavomír Krok | Člen dozorného orgánu | 2019-01-07 | — |
| PaedDr. Marián Šoth | Člen dozorného orgánu | 2019-01-07 | — |
| Ing. Jaroslav Žák | Konateľ | 2004-03-29 | — |
| Mgr. Pavol Bicák | Člen dozorného orgánu | 2019-01-07 | 2023-01-31 |
| Mgr. Pavol Bicák | Člen dozorného orgánu | 2019-01-07 | 2022-12-29 |
| Mgr. Pavol Goriščák | Člen dozorného orgánu | 2019-01-07 | 2023-01-31 |
| Mgr. Pavol Goriščák | Člen dozorného orgánu | 2019-01-07 | 2022-12-29 |
| Tomáš Kravec | Člen dozorného orgánu | 2019-01-07 | 2023-01-31 |
| Tomáš Kravec | Člen dozorného orgánu | 2019-01-07 | 2022-12-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
BARDBYT, s.r.o.RPO
Sídlo
Moyzesova 7
Vznik
2001-11-15 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36476633RPO
DIČ
2020028549FS
IČ DPH
SK2020028549 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Bardejov
Krajina
SK
IBAN
SK4956000000003644590003FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-01-14 | Mesto Bardejov | Dodatok č. 21 k Zmluve o prenechaní majetku do užívania | 50k € |
| 2024-03-20 | Mesto Bardejov | Dodatok č. 20 k zmluve o prenechaní majetku do užívania | 50k € |
| 2023-01-23 | Mesto Bardejov | Dodatok č. 19 k Zmluve o prenechaní majetku do užívania | 50k € |
| 2026-01-23 | Mesto Bardejov | Dodatok č. 22 k Zmluve o prenechaní majetku do užívania | 40k € |
| 2026-01-01 | Mesto Bardejov | Dohoda o úhrade nájomného za rok 2026 | 18k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BARDBYT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36476633/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36476633/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36476633", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →