SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 KESTÍNA, s.r.o.

  • IČO36473511
  • DIČ2021580099
  • IČ DPHSK2021580099
  • NACE4751 · Maloobchod s textilom

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s textilom.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 50/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2022 3 923 € Zisk -2 775 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
3 923 €
↘ -30.0% YoY
EBITDA · 2022
-8 €
Čistý zisk · 2022
-2 775 €
Aktíva spolu
88k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 50/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 837 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
50 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4k 8k 12k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 3 923 € -8 € -2 775 € 88k € RUZ závierka
2021 5 608 € 1 156 € -1 635 € 95k € RUZ závierka
2020 -3 416 € -6 699 € 95k € RUZ závierka
2019 8 241 € 3 948 € 507 € 98k € RUZ závierka
2018 11k € 4 105 € 667 € 103k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby4 tis. €6 tis. €8 tis. €11 tis. €10 tis. €
EBITDA-8 €1 tis. €-3 tis. €4 tis. €4 tis. €-12 tis. €
EBITDA marža-0.2 %20.6 %47.9 %38.8 %-129.3 %
Čistý zisk-3 tis. €-2 tis. €-7 tis. €507 €667 €-17 tis. €
Aktíva spolu88 tis. €95 tis. €95 tis. €98 tis. €103 tis. €105 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

SL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Son Lam Dinh
Od 2022-05-20
TK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Thi Kim Thoa Nguyen
Od 2022-05-20
SL
Konateľ
Son Lam Dinh
Od 2007-11-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Thi Kim Thoa Nguyen Konateľ 2007-11-28
Thi Kim Thoa Nguyen Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-19 2022-05-19
Son Lam Dinh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-12-12 2022-05-19
Thi Kim Thoa Nguyen Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-12-12 2010-01-18
Thi Kim Thoa Nguyen Konateľ 2007-11-28 2010-01-18
Dapeng Li Konateľ 2001-06-22 2007-11-28
Dapeng Li Konateľ 2001-06-22 2004-08-23
Dapeng Li Konateľ 2001-06-22 2007-12-11
Dapeng Li Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-06-22 2007-12-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KESTÍNA, s.r.o.RPO
Sídlo
Budapeštianska 10
Vznik
2001-06-22 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36473511RPO
DIČ
2021580099FS
IČ DPH
SK2021580099 · aktívneFS
NACE
4751 · Maloobchod s textilom
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK4311000000002628752207FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KESTÍNA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36473511/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36473511/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36473511",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →