SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 EUROKOV SK, s.r.o.

  • IČO36473324
  • DIČ2020004228
  • IČ DPHSK2020004228
  • NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Orlov, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 8 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 7.31 mil. € Zisk 586k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
7.31mil. €
↘ -6.4% YoY
EBITDA · 2024
975k €
Čistý zisk · 2024
586k €
Aktíva spolu
6.58mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
8
Σ 654k €
EU projekty
2
Σ 590k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 751 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 7.31 mil. € 975k € 586k € 6.58 mil. € RUZ závierka
2023 7.81 mil. € 1.14 mil. € 774k € 6.5 mil. € RUZ závierka
2022 8.03 mil. € 995k € 695k € 5.2 mil. € RUZ závierka
2021 6.13 mil. € 740k € 503k € 4.79 mil. € RUZ závierka
2020 4.35 mil. € 614k € 412k € 4.07 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby7.31 M €7.81 M €8.03 M €6.13 M €4.35 M €4.22 M €
EBITDA975 tis. €1.14 M €995 tis. €740 tis. €614 tis. €460 tis. €
EBITDA marža13.3 %14.6 %12.4 %12.1 %14.1 %10.9 %
Čistý zisk586 tis. €774 tis. €695 tis. €503 tis. €412 tis. €280 tis. €
Aktíva spolu6.58 M €6.50 M €5.20 M €4.79 M €4.07 M €4.32 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Konateľ
Ing. Jozef Ulbricht
Od 2020-01-08
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Ulbricht
Od 2013-02-02
Do 2019-01-14
IJ
Konateľ
Ing. Janka Potočková
Od 2013-01-10
Do 2013-12-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Janka Potočková Konateľ 2013-01-10 2013-12-17
Ing. Jozef Roganský Konateľ 2013-01-10 2020-01-20
Ing. Jozef Roganský Konateľ 2013-01-10 2020-01-08
Anna Dobrovičová Člen dozorného orgánu 2009-05-14 2013-01-09
František Heteš Člen dozorného orgánu 2009-05-14 2013-01-09
Ing. Andrej Krafčík Člen dozorného orgánu 2009-05-14 2013-01-09
Ing. Janka Potočková podpredseda 2009-05-14 2013-01-09
Ing. Jozef Turlík predseda 2009-05-14 2013-01-09
Ing. Jana Potočková predseda 2004-06-12 2004-05-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Ulbricht
od 2021-07-19
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
EUROKOV SK, s.r.o.RPO
Sídlo
348
Vznik
2001-06-13 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36473324RPO
DIČ
2020004228FS
IČ DPH
SK2020004228 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Orlov
Krajina
SK
IBAN
SK3975000000000284534003FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 654k € celková hodnota 2024-08-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-10-02 Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU - OPII-MH/DP/2022/9.5-35/CRL2 268k €
2023-01-05 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA na hnuteľné veci 178k €
2021-08-23 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 178k €
2020-06-01 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Prešov Plechový sklad poľnohospodárskych strojov, len časť SO 01 - plechový sklad 29k €
2021-11-08 Psychiatrická nemocnica, Pezinok Zmluva o dielo " Prístrešky v oddychovej zóne" 16k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EUROKOV SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36473324/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36473324/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36473324",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →